Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Słuchawki bezpośrednio do TV. Czy to ma sens ?  (Przeczytany 802 razy)
welnianyfelek
Nowy użytkownik
*

Reputacja 0

« : Styczeń 03, 2016, 19:24:46 »

Witam, niestety pomimo szczerych chęci i  wszelkich starań nadal nie jestem biegły w temacie i mogę nieświadomie wypisywać bzdury za co z góry przepraszam. Przeczytałem wiele blogów, bywałem na różnych forach ale niestety jestem człowiekiem starej daty i pewnych rzeczy zwyczajnie nie rozumiem. Do rzeczy.

Od pewnego czasu posiadam Telewizor Panasonic TX-40CS620E. Jako, że sypiam z żoną a TV znajduję się w sypialni często nie możemy się dogadać. Ona chce cisze a ja lubię obejrzeć dobry film lub mecz. Mój TV ma wejście na słuchawki i właśnie wieczorami często z tego korzystam. Podpinam jakieś tanie słuchawki na długim kablu za 50 zł, zmieniam ustawienia w Menu i tak oglądam. Niestety jak nie trudno się domyślić jakość pozostawia wiele do życzenia. Co mógłbym zrobić żeby wyraźnie poprawić jakość dzwięku ? Czy można kupić FiiO E10K OLYMPUS 2 WZMACNIACZ SŁUCHAWKOWY + DAC (to w ogóle podejdzie pod TV?) i do tego jakieś niezłe słuchawki za 300-500 zł ? Czy może będę zmuszony zainwestować w amplituner + słuchawki ? Mój budżet to 700 zł z możliwością dołożenia 100zł. Co powinienem zrobić?
Pan_Stanisław_Poleca
Administrator
Ekspert

Reputacja 4

« Odpowiedz #1 : Styczeń 11, 2016, 09:06:43 »

Polecam zastosować bezprzewodowe słuchawki od Sennheisera - rozwiązują mnóstwo problemów i dysponują bardzo dobrą jakoscią dźwięku, wystarczającą dla sygnału TV
http://sklep.rms.pl/sennheiser-rs-180-rs180-sluchawki-bezprzewodowe

Stanisław Poleca najlepsze produkty
http://sklep.rms.pl/pan-stanislaw-poleca
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Wybierz czcionkę: