katmai

Wzmacniacz do Dali 606

Rekomendowane odpowiedzi

Planowałem zmienić swoją starą ws-kę 503 na amplituner Yamaha RX-497, ale jednak będę szukał coć nowego i raczej wzmacniacz. Muzyka jakiej słucham: metal, rock 70-80-90, pomieszczenie salon 26m, kolumny Dali 606. Zależy mi na mięsistym basie (jakby co mogę wspomóc subem Pioneer 110W) i wyraźnej górze, nie jestem audiofilem, obce mi są tryby typu Pure Direct, namiętnie stosuję loudness a pokrętła bass i treble nigdy nie stoją na 0 i lubię konturowe brzmienie. Mało tego, używam też EQ. Wstępnie planowałem Yamahę, ale słuchałem w MM Marantza PM6005 i Yamahy R-N500, no i okazało się że ta Yamaha poległa, totalny brak basu w porównaniu z Marantzem, a grały na tych samych kolumienkach (jakieś Tannoye za 479zł). Teraz się miotam i nie wiem co wybrać, a że mieszkam w małej miejscowości to nie mogę pójść do salonu audio i przesłuchać kilku klocków. Wstępnie błądzę pommiędzy:

YAMAHA A-S700

ONKYO A-9050

MARANTZ PM-6005

DENON PMA-720AE

PIONEER A-50

PIONEER A-30

harman/kardon HK 980

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Onkyo wydaje się być najlepszym wyborem, ale zwracam Twoją uwagę także na Cambridge Audio 350, z poborem mocy 320W, zdecydowanie największym ze wszystkich tych wzmacniaczy co jasno wskazuje że da najbardziej kontrolowane brzmienie

http://sklep.rms.pl/cambridge-audio-azur-a-350-350a-wzmacniacz-dwukanalowy-stereo

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się