Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Proszę o pomoc w kwestii podłączenia przedwzmacniacza sony TA-E100ESD i odtwarzacza Blue ray Sony BDP-S1500B a ściślej rzecz ujmując w kwestii wydobycia dźwięku z połączenia tych dwóch urządzeń. Otóż podłączam urządzenia razem za pomocą kabla coaxial ustawiam odpowiednią opcję na przedwzmacniaczu i ?cisza? zarówno z płyty jaki i zewnętrznej pamięci USB. Odtwarzacz mam podłączony tylko do przedwzmacniacza nie TV. Czy muszę jakoś skonfigurować odtwarzacz/zarejestrować? Pytanie może banalne ale zwyczajnie nie mam czasu ?poszperać? w sieci bądź w inny sposób uzupełnić braki wiedzy.

 

Z góry dzięki za pomoc.

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź. Zdjęcia wyślę w dniu jutrzejszym. W jakiś sposób mogę ustawić sygnał wyjściowy  z Blue ?ray na PCM? Na panelu tylnim przedwzmacniacz jest tylko jedno wyjście in coaxial a na Blue-ray 1 wejście coaxial out.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

 

Witam,

 

Przepraszam, że nie odpisałem ale miałem problemy zdrowotne.

Otóż tak ustawiłem w ustawieniam Blue Ray opcję sygnału wyjściowego na PCM ale odtwarzacz  w dalszym ciągu nie odtwarza muzyki poprzez Pendrive z wykorzystaniem wejścia USB. Po podłączeniu do TV Blue Ray bez problemu odpala wszystko z płyty i USB ale odtwarzacz jest podłączony tylko do w/w przedwzmacniacza (przez kable coaxial poprawnie podpięty do urządzeń) to odpala tylko muzykę z płyty a port USB jest ?jakby? nieaktywny.

Prośba o pomoc.

 

Artur

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się