Krachu

Jaki soundbar do 2000 zł?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

 

niedługo planuję zakupić soundbara. Cenę max. jaką sobie określiłem, to 2000zł.

Kilka wpadło mi w oko, jednak chciałem Was zapytać o opinię i radę. Moja lista:

- philips htl5140b (praktycznie już niedostępny, chyba, że znacie jakieś punkty, gdzie będzie nie z ekspozycji - na wielu portalach bardzo chwalony, ale czy słusznie?)

- philips htl5160b (o tym nic nie mogę znaleźć, także jeśli się zetknęliście to napiszcie co nieco)

z trochę droższych:

- jbl sb 400

- harman kardon sb26 (ponad limit...)

 

Chciałbym sterować dźwiękiem za pomocą pilota TV, także pilot od soundbara chciałbym odstawić. Jedynie używałbym go (jeśli by miał, a to akurat plus philipsów) do włączania bluetootha, by nie było trzeba podchodzić - lenistwo ;). Dodatkowo soundbar chciałbym powiesić na ścianie.

 

Czy w tym przedziale cenowym, poza ww. są jeszcze jakieś godne uwagi? Jeśli nie, to z mojej listy, który byście polecili?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Polk 5000 wygląda całkiem ciekawie. Czy możesz mi o nim powiedzieć nieco więcej, np. jak on się ma do Harmana Sb26 (są w podobnej cenie) lub wspomnianego JBL? Nie mogę znaleźć niestety żadnej recenzji, by sobie nieco o nim poczytać.

 

Widzę, że nie ma on wejść hdmi - czy jest możliwa obsługa tego soundbara pilotem od TV, jeśli nie będzie posiadał on hdmi?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie będziesz miał możliwości sterowania soundbarem z poziomu pilota od TV w przypadku Polka - różnica pomiędzy tymi sprzętami jest dość prosta - JBL jest bardziej funkcjonalny, natomiast Polkaudio jest prostsze, ale zagra lepiej (bardziej dojrzale, nie tak basowo).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się