pawpawe

Zestaw - Denon + Klipsch

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie.

 

Planuję zakupić sprzęt do kina domowego. W 60% wykorzystanie do muzyki, 40% do filmów. Oczekuje od szukanego sprzętu wyrazistości dźwięków, ale czasem też mocniejszego tąpnięcia w filmach (lubię czasem poczuć dobry bas).

Przeszukując kolejne fora, moją uwagę przykuły kolumny Klipsch, oraz amplituner Denon. Planuję swój zakup podzielić na dwa etapy, gdyż nie chcę się wypstrykać z kasy na samym początku ? Poniżej przedstawiam dokładniejsze informacje:

 

Początkowy zakup:

Amplituner: Denon AVR-X2300W

Kolumny podłogowe: Klipsch R-26F

Subwoofer: Klipsch R-12SW

Drugi etap zakupu:

Głośniki satelitarne: R-15M

Głośnik centralny: R-25C

Co sądzicie o takim zestawieniu? Pokój, wyłączając kawałek aneksu, ma 27 metrów (7,6m x 3,6m). Dodam, że zależy mi na sprzęcie nowym. Proszę ewentualne o opinie i podpowiedzi.

 

Pozdrawiam wszystkich

 

Paweł

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Połączenie jest dobre, Denon gra raczej ciemnym dźwiękiem, Klipsch z kolei krzykliwym, więc powinno się to dobrze uzupełniać. Dobra decyzja o zakupie subwoofera, do kina to podstawa. Jeśli efekty surround nie są dla Ciebie priorytetem, to w tym budżecie można by zbudować dużo ciekawszy system 2.1 z droższymi kolumnami, a przede wszystkim z dużo lepszym wzmacniaczem dwukanałowym.

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się