michal396

CENZURA na AUDIOSTEREO opis sytuacji

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Napisalem ten watek na audiostereo pod tytulem Cenzura.

Usuneli go po pol godziny i kilku wpisach w podobnym tonie.

Oto kopia watku:

 

CENZURA NA AUDIOSTEREO,

 

Witam. Chcialbym doniesc wszystkim forumowiczom o dziwnej sytuacji ktora mnie dotknela.

Wlaczylem sie do dyskusji na temat wyrobow marki Verictum piszac, ze to sa swietne produkty. Napisalem ze uzywam ich bezpiecznikow i ze mialem u siebie w domu ich kable zasilajace oraz akcesoria i ze gra to doskonale. Dodatkowo wyrazilem swoj poglad na temat tego co kolega Diogenes robi w tym watku. Napisalem mu ze troluje i neguje watek, podajac przy tym koledze definicje slowa "klub" z wikipedii. Napisalem ze rozumiem jego chec wyrazenia opnii i dodalem ze jak to zrobi raz a nawet 2 razy to chyba wystarczy i wszyscy przeczytaja. Powtornie przypominalem koledze ze klub marki to nie jest zwykly watek tylko "taki" watek jakby fanow marki i dlatego napisalem mu ze go rozwala ciaglą negacją( przykra przypadlosc wielu forumowiczow nie rozumiejacych ze nie trzeba wszystkim udowadniac swoich racji i pokazywac swojego ego).

 

Nie obrazilem go ani razu!!!!

 

Nie kontynuowalem dialogu poniewaz co mialem do powiedzenia to powiedzialem.

Po okolo 2 tygodniach postanowilem jednak zerknac co takiego mi odpisali i

 

NIC, CIEMNOSC, NIE MAM MOJEGO WPISU ANI ODPOWIEDZI DIOGENESA.

 

A WIEC PYTAM:

 

DLACZEGO USUNELISCIE MOJ WPIS Z ODPOWIEDZIA ??

 

NIIKOGO NIE OBRAZILEM.

 

 

Bardzo nie przyjemna sprawa pokazujaca malenkosc osoby ktora to zrobila lub chec ZBOJKOTOWANIA MARKI VERICTUM o ktorej wyrazilem sie pochlebnie.

 

PAMIETAJCIE KOCHANI MELOMANI I AUDIOFILE ZE JAK CZYTACIE COS NA AUDIOSTEREO TO NIESTETY JEST MOCNA CENZURA i najprawdopodobniej grupa ludzi pilnujaca swoich interesow.

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z kolegą.

Robią z ludzi idiotów.

Dystrybutorzy i sklepy.

A takie forum jak audiostereo czy muzo fanz na fb jest kłamliwe i nieobiektywne.

Ostatni smaczek to marka Taga Harmony. Chińska firma która jak ostatnio przeczytałem na audiostereo niespodziewanie przeobraziła się w ........ polską firmę. Domyślam się że jako polska marka będzie lepiej schodziła z półek sklepowych.

Bzdury wciskają ciemnemu ludowi...? szkoda gadać.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
On 2/14/2017 at 6:56 PM, michal396 said:

Witam. Napisalem ten watek na audiostereo pod tytulem Cenzura.

Usuneli go po pol godziny i kilku wpisach w podobnym tonie.

Oto kopia watku:

 

CENZURA NA AUDIOSTEREO,

 

Witam. Chcialbym doniesc wszystkim forumowiczom o dziwnej sytuacji ktora mnie dotknela.

Wlaczylem sie do dyskusji na temat wyrobow marki Verictum piszac, ze to sa swietne produkty. Napisalem ze uzywam ich bezpiecznikow i ze mialem u siebie w domu ich kable zasilajace oraz akcesoria i ze gra to doskonale. Dodatkowo wyrazilem swoj poglad na temat tego co kolega Diogenes robi w tym watku. Napisalem mu ze troluje i neguje watek, podajac przy tym koledze definicje slowa "klub" z wikipedii. Napisalem ze rozumiem jego chec wyrazenia opnii i dodalem ze jak to zrobi raz a nawet 2 razy to chyba wystarczy i wszyscy przeczytaja. Powtornie przypominalem koledze ze klub marki to nie jest zwykly watek tylko "taki" watek jakby fanow marki i dlatego napisalem mu ze go rozwala ciaglą negacją( przykra przypadlosc wielu forumowiczow nie rozumiejacych ze nie trzeba wszystkim udowadniac swoich racji i pokazywac swojego ego).

 

Nie obrazilem go ani razu!!!!

 

Nie kontynuowalem dialogu poniewaz co mialem do powiedzenia to powiedzialem.

Po okolo 2 tygodniach postanowilem jednak zerknac co takiego mi odpisali i

 

NIC, CIEMNOSC, NIE MAM MOJEGO WPISU ANI ODPOWIEDZI DIOGENESA.

 

A WIEC PYTAM:

 

DLACZEGO USUNELISCIE MOJ WPIS Z ODPOWIEDZIA ??

 

NIIKOGO NIE OBRAZILEM.

 

 

Bardzo nie przyjemna sprawa pokazujaca malenkosc osoby ktora to zrobila lub chec ZBOJKOTOWANIA MARKI VERICTUM o ktorej wyrazilem sie pochlebnie.

 

PAMIETAJCIE KOCHANI MELOMANI I AUDIOFILE ZE JAK CZYTACIE COS NA AUDIOSTEREO TO NIESTETY JEST MOCNA CENZURA i najprawdopodobniej grupa ludzi pilnujaca swoich interesow.

Pozdrawiam

Ja też miałem ten sam problem. Nie wiem, jak to rozwiązać.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się