Wrzask

Kolumny aktywne ok 600 zl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Jest taka sprawa, ze mam 600 zl i chce audio do kompa wymienic, bo narazie mi gra chinska wieza panasonix (nie do znalezienia model w necie) z kolumnami jakimis. Na 3 forach komputerowych zalozylem tematy, uzyskalem 2 nazwy Microlab Solo 6c i Edifier R1280DB. Na te 2 bylem zdecydowany az do jednej recenzji, w ktorej wyczytalem, ze one z bliska graja nie tak jak trzeba. Trojkat akustyczny miedzy kolumnami a sluchaczem powinien byc okolo 2 metrow, no minimum 1,5. Przy zalozeniu ze z kolumn bede korzystal na 3 sposoby - granie w fpsy przy biurku 110 cm (to odleglosci miedzy kolumnami i mna bedzie 80 c ), ogladanie filmow z lozka czy fotela odrobine dalej od biurka( to tez nie bedzie 2m i musialbym jeszcze filary pod kolumny kupic i rozstawiac wokol biurka) i sluchanie muzyki jak sobie laze po pokoju, sprzatam czy cos tam robie. No i sie wstrzymalem z kupnem tych Edifierow R1280DB , moze mi to doradzicie z powrotem albo polecicie jakies inne kolumny aktywne w moim budzecie. Karte dzwiekowa mam zintegrowana narazie, ale kupie jakas za 200-300 zl za jakies 3 tygodnie dopiero. Dodam jeszcze, ze audiofil ze mnie zaden, obce mi kwestie akustyki, rozrozniania poszczegolnych tonow czy dostrajania w equalizerze, interesuje mnie generalna poprawa w jakosci dzwiek do tego co mam bo to trzeszczy i denerwuje. Takze bede zobowiazany za pomoc. Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się