kox314

Pomoc przy wyborze mini wieży

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Mam zamiar zakupić jakąś mini wieże w granicach cenowych do ok. 800-900 zł. Mini wieżę głównie będę wykorzystywał w akademiku (20 m2) do posłuchania muzyki tak po prostu oraz na imprezkach trochę głośniej :). Prześledziłem sporo aukcji na allegro i pojeździłem trochę po salonach typu RTV EURO AGD / Media Expert i ogólnie jeśli chodzi o salony myślałem że pracownicy mi coś doradzą aczkolwiek ich wiedza na temat tych mini wież była mniej więcej na poziomie mojej - czyli tyle ile wyczytałem ze strony producenta. Muzyka głównie odsłuchiwana to pop/disco polo/klubowa. Koniecznie wieża musi być wyposażona w możliwość połączenia z nią telefonu przez Bluetooth i portu USB, reszta jest mało ważna, nie chciałbym jednak kupować wieży używanej.

 

Z moich poszukiwań te aukcje wpadły mi w oko, lecz jeśli chodzi o Panasonic'a i Philips'a to ta Moc znamionowa RMS w granicach 300-400 W wydaje się być trochę wyolbrzymiona przez producenta patrząc względem na przykład tego K&M.

 

1. euro.com.pl/zestawy-muzyczne/panasonic-sc-ux102e-k.bhtml

 

 

2. euro.com.pl/zestawy-muzyczne/panasonic-sc-akx200e-czarny.bhtml?from=roihunter&p=849.00&utm_campaign=remarketing_new_template_carousel_500-1000_BF_viewed+product+or+category+last+1+day+excluding+initiate+checkout+last+1+day+carousel+(nf+desktop)&utm_medium=cpc&utm_source=facebook.com&utm_term=ROIHUNTER&utm_id=at1!12375537#

 

 

3. euro.com.pl/zestawy-muzyczne/kruger-matz-km1584cd.bhtml?gclid=Cj0KCQiAgZTRBRDmARIsAJvVWAuIyW7UyU98NqY0hOaiush6RCsfSbiByu0szRLqVJZTVRNuujk9ZPkaAqsEEALw_wcB&gclsrc=aw.ds&dclid=CMSpnZTA8NcCFZnNsgodLe4MkA

 

 

4. euro.com.pl/zestawy-muzyczne/philips-fx10-12.bhtml

 

PS. Nie jestem zbyt wymagającym słuchaczem i laikiem w tym temacie. Został mi rok na studiach po tym okresie zabieram wieże do domu i ma ona spełniać funkcję zatkania ciszy w pokoju 20 m2 i grania do snu. Proszę o pomoc w wyborze i z góry dziękuję za udzielanie się w temacie.

 

Pozdrawiam :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się