mefcios

Słuchawki nauszne do sandisk sansa clip+ do +/- 200 zł

Rekomendowane odpowiedzi

tak jak w temacie, szukam nausznych do tego playera. slucham roznych gatunkow muzycznych: od rocka alternatywnego poprzez hardcore do death metalu, muzyki elektronicznej typu house dnb i do tego jakis dobry rap i polski hip hop. takze koniecznie dobry bass, nie dudniacy ani zalewajacy innych pasm. myslalem o sennkach hd228 ale nigdzie nie znalazlem recenzji konkretnych. jestem otwarty na propozycje;]  z gory dzieki za wszystkie odpowiedzi, pozdro

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Osobiście polecam Creativy Aurvana Live! . Kosztują troche wiecej niz 200zl ale mysle ze mozna kupic w tej kwocie uzywane na allegro. Sam ich uzywam i jestem mile zaskoczony. Moim zdaniem oferują najlepszy dźwięk pod wzgledem cena/jakosc. Sam często słucham ich na moim mp3  (Iriver t30, i całkiem nieźle daję sobie z nimi rade) Pozatym wystarczy wpisac na google, jest wiele wątków na róznych forach opisujące zauroczenie wielu uzytkowników ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Nie słuchałem tych Creativów, ale z czystym sumieniem mogę polecić AKG K420, ewentualnie myślę że te Sennki też sobie poradzą: Sennheiser HD228. Jeśli jest Pan z okolic Białegostoku, to zapraszam na odsłuch do naszego salonu. Mamy oba modele.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się