xenika

AKG k 316 - ginace gumki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

moja historia zaczęła się kilka miesięcy temu kiedy zapragnęłam wprowadzić trochę więcej sportu w swoje życie, a że bieganie w ciszy było mało interesujące zainwestowałam w słuchawki AKG k316 - dobrze dopasowane, nie wypadają, według moich potrzeb grały wystarczająco dobrze. Wszystko byłoby pięknie gdyby nie gumeczka (ta wokół głośniczka) którą udało mi się skutecznie zgubić (2 razy wcześniej ją znalazłam).

I teraz 2 pytania:

Czy jest możliwość dokupienia takiej gumeczki nie kupując nowych słuchawek?

Czy zna ktoś jakieś sposoby aby zapobiec w przyszłości takiemu samowolnemu oddalaniu się tej gumki od reszty słuchawek?

 

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

A próbowałeś dowiedzieć się w serwisie AKG ? z tego co wiem powinna być możliwość zakupu ich oddzielnie w serwisie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Hmm, pewnym pomysłem było by nabycie możliwie tanich pchełek z podobną budową (metalowy grill z gumką nie zaś gril z plastiku sklejony z obudową) przełożenie z nich gumek do AKG (warto było by w sklepie zobaczyć czy mają tą samą średnicę)... a później zastosowanie gąbeczek na AKG. Raz że odrobinę zmienią dźwięk (ocieplą) co może się spodobać a dwa że zapobiegną zaginięciu gumek.

No i zawsze można założyć gąbeczki na AKG już bez gumek... ewentualnie nawet dwie pary.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się