tomekv1

Kofiguracja ampli Yamaha RX-673

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję za informację.

 

Spróbuję wymienić kabel. Może to coś zmieni.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
On 1/10/2013 at 11:06 AM, tomekv1 said:

Witam;

  Mam pytanie odnośnie konfiguracji amplitunera Yamahy RX-673.  Obecnie do Yamahy mam podłączone po HDMI tuner satelitarny oraz PS3. Jednym kablem HDMI podłączony jest amplituner Yamahy do TV.

Po włączeniu TV, automatycznia załącza się tuner satelitarny (funkcja CEC w tunerze) oraz amplituner Yamahy ((HDMI control w amplitunerze ustawione na ON.)

 

    Pytanie brzmi:  Nox Vidmate VLC Jak ustawić amplituner aby automatycznie uruchamiał się z dźwiękiem z tunera satelitarnego podłączonego do Yamahy do wejścia HDMI2. Reasumując, czy jest możliwość żeby amplituner wybierał źródło dźwięku ze sprzętu który jest  włączony?. Obecnie działa to tak, że gdy włącze TV, uruchamia się tuner sat i amplituner yamaha ze źródłem dźwięku AV1 i myszę za pomocą pilota na ampli zmienić żródło dzwięku na HDMI2. Można to zmienić? 

 

amaha rx v-375,nbox,ps3 i tv lg smart z wejsciem ARC,pod co mam podpiac wejscie optyczne?

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
On 8/26/2015 at 11:27 PM, Obsługa RMS said:

Raczej nie, ale zakup takiego na wszelki wypadek rozwieje wątpliwości- mam taki w domu i komunikacja blu-ray Sony z telewizorem Toshiba działa perfekcyjnie link :

http://sklep.rms.pl/lindy-41188-kabel-cyfrowy-hdmi-hdmi-plaski-1-4-standard-speed-full-hd-1m

Czasami potrzebny jest specjalny adapter do konwersji wyjścia cyfrowego odtwarzacza Blu-ray na wejście komponentowe telewizora.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się