bolek

Members
 • Content count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About bolek

 1. Problem "rozwiązał się" po podłączeniu karty dźwiękowej CREATIVE X-FI SURROUND 5.1 EAX USB. Pięknie współpracuje z powerdvd. Polecam
 2. bolek

  Technics SA-DA10

  cena z tej aukcji była baardzo okazyjna w takich cenach mozesz kupić SA-AX6 lub SA-AX7
 3. Przewód jest 100% sprawny, jeśli chodzi o wyjście SPDiF to nie wiem, nigdy nie było używane a jeśli chodzi o sprawdzenie z innym amplitunerem to nie bardzo mam taką mozliwość, ale jak pisłałem mam do tego wzmacniacza podłączone DVD i dekoder "N-TV" i wszystko działa bez zarzutu.
 4. Amplituner zakupiłem kilka dni temu. Co o tym sprzęcie myślicie? Do posiadaczy o opinie wskazówki itp. Może ktos posiada instrukcje obslugi w jez polskim ?
 5. Witam Mam problem z uzyskaniem dźwięku digital (5.1) jak w temacie. Posiadam potężny almplituner Technics SA-DA10, który połączony jest z kartą dźwiękową zintegrowaną (REALTEK-wyjście SPDiF) za pomocą światłowodu. W opcjach karty jest ustawione "włącz wyjście digital" lecz amplituner tego "nie widzi" tak jak jest to np przy podłączeniu DVD (wówczas na wyświetlaczu wzmacniacza świeci czerwony napis DIGITAL nawet jeśli płynie tylko dźwięk stereo). Próbowałem zmieniać ustawienia w POWER DVD do odtwarzania filmów na 6 głośników,ale na nic się to nie zdaje płynie cały czas tylko dźwięk stereo. Karta REALTEK na płycie GIGABYTE EP45-UD3LR posiada wyjścia analogowe do systemu wielokanałowego więc wydaje mi sie że wyjściem optycznym powinienem takowy sygnał uzyskać. Prosze pomóżcie.