wlochatybilly

Members
 • Content count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About wlochatybilly

 1. Sprzedam głośnik centralny Klipsch RP - 250C , w zasadzie nowy sprzęt , więcej info i foto -http://allegro.pl/show_item.php?item=6802972243 Cena - 1350 zł . Tel . 792227207
 2. wlochatybilly

  Zamiana Onkyo TX-NR 656 na TX-RZ 810 , warto ?

  Wielkie dzięki za pomoc, co prawda chcę kupić 810 ale to następca 800 więc klasa sprzętu podobna , rozumiem że brzmienie 800 było bardziej czytelne przejrzyste i wyrafinowane względem 656 , i jak wspominałeś nie tak ostre , a w jakich warunkach robiłeś porównanie , chodzi o źródło , tryb dźwięku i jakie głośniki były podpięte.
 3. Dzień dobry wszystkim , obecnie posiadam zestaw Onkyo TX-NR 656 z głośnikami Klipsch RP-260 , gra to bardzo przyzwoicie , ale mam możliwość zmiany amplitunera na wyższy model TX-RZ 810 , mam jednak pytanie do osób które miały możliwość porównać obydwa urządzenia czy w kwestii brzmienia przeskok na 810 będzie odczuwalny , dodam tylko że będzie on docelowo napędzał zestaw głośników Klipsch z serii RP w pomieszczeniu 22m , głównie kino domowe , koncerty , muzyka z sieci , będę bardzo zobowiązany z pomoc .
 4. Dziękuję za odpowiedź , a jak w tym zestawieniu z Onkyo wypada Denon AVR-X2200 dobrze zagra z BL40 ?
 5. Cześć wszystkim , kupiłem głośniki Melodika BL 40 które wcześniej odsłuchiwałem i bardzo mi się podobały , teraz przyszedł czas na zakup ampl. bo przyszłościowo chcę złożyć zestaw kd z tych głośników . Będzie to grało na 23 metrach , głównie kd ale dużo koncertów także z zacięciem muzycznym , do tego spotify , radio internetowe , strumieniowanie muzyki z laptopa itp. Lubię brzmienie mocne , dynamiczne , z dobrze podanymi detalami ale nie popadające w ostrość , bas z dobrą kontrolą i zejściem , gusta muzyczne dosyć szerokie , Pink Floyd , Metallica , Genesis , ale też Depeche Mode , Prodigy , Banco de Gaia , budżet ok. 3 tyś , będę wdzięczny za sugestie .
 6. wlochatybilly

  Soundbar? Cos dobrego do filmow i muzyki

  Połączenie optycznym TV-Soundbar może jest i dobre pod jednym warunkiem że TV wypuści dźwięk wielokanałowy , moja plazma Panasonic po optyku i po HDMI ARC wysyła tylko Digital Stereo , także lepiej to wcześniej sprawdzić . Jeśli chodzi o suundbara to może Monitor Audio ASB-2 , potężna konstrukcja porządne głośniki , podobno nawet nie wymaga dodatkowego suba którego zresztą później sobie można dokupić , w każdym teście zbiera bardzo pochlebne opinie , no i cena ok.4 tyś , sam się zastanawiam nad tym klocem żeby wypożyczyć do odsłuchu .