krzyhuw

Members
  • Content count

    5
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About krzyhuw

  1. A coś takiego? Chciałbym dwa głośniki sufitowe, umieszczone niedaleko ściany, w suficie podwieszanym, nad sofą - po prawej i lewej stronie po jednej sztuce. Podoba mi się taki zestaw: http://sklep.rms.pl/harman-kardon-sb26-sb-26-zestaw-kolumn-kina-domowego-3-1-dedykowany-do-plaskich-telewizorow-lcd-plazma-sound-bar Jak do niego dobrać jakieś dwa głośniki i jak je podłączyć? Musi być aplituner?
  2. Soundbar, subwoofer i dwa glosniki sufitowe.. nie chce dodatkowych kolumn ani innych zewnetrznych glosnikow. Dziekuje za pomoc, ale to wszystko przeciez przekracza totalnie moj budzet (ok. 4 tys za calosc)
  3. Soundbar, subwoofer, dwa głośniki sufitowe - w sumie jakieś 3-4 tysiące? Chce jak najmniej kabli i stawiam na funkcjonalność i wygodę. Odtwarzacz bluray osobno trzeba?
  4. Przepraszam za post pod postem. Najlepiej gdyby soundbar był tak samo jak subwoofer bezprzewodowy. Chciałbym także móc odtwarzać filmy z blu ray, usb itd. Także wszystko kompatybilne z TV i do tego żeby jeszcze można było te dwa sufitowe głośniki podłączyć...
  5. Witam. Dziękuję z góry za chęci pomocy, bo wiem jakie to upierdliwe - każdy się nie zna i chce pomocy Ja też pomagam osobiście, ale w innej dziedzinie.. Do rzeczy: Salon 16,5 m2, prostokąt. Odległość uszu od telewizora ok 3 metrów. Chciałbym zestaw składający się z soundbara montowanego pod TV na ścianie, bezprzewodowego subwoofera i dwóch głośników tylnych montowanych w suficie (po prawej i po lewej od sofy). Bardzo proszę o pomoc w doborze tych 4 elementów i wszystkiego co niezbędne. Nie jestem audiofilem, ale wkurzać mnie będą niedoskonałości, szumy, czy tępy, płytki bas. Przeznaczenie - filmy, sport, TV, bez wodotrysków.