armbi

Members
 • Zawartość

  13
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

O armbi

 1. jak podłączyć słuchawki do media box

  A jeszcze inaczej. Bo mam takie biedne głośniki na jacka, a gdybym kupił sobie SOUNDBAR, jak do niego podłączyć sluchawki?
 2. jak podłączyć słuchawki do media box

  Dzięki jeszcze raz! Ten wzmak za 274 zł wydaje się solidniejszy. Kabel coaxial łączący przetwornik z media box juz mam. Ale chyba bedzie problem z połączeniem przetwornika i wzmacniacza bo na obu byłyby złącza 2xRCA
 3. jak podłączyć słuchawki do media box

  Jestem audio laikiem, nie bardzo własnie jarzę o co chodzi z tymi wejściami i wyjściami :-[ Ok, to reasumując panie Stanisławie - jaki wzmacniacz mam dokupić do tego konwertera, który już mam i jak go podłączyć? Proszę o pomoc, bo już zupełnie zgłupiałem...
 4. jak podłączyć słuchawki do media box

  Panie Stanisławie to teraz juz nie kumam zupełnie. Konwerter osobno + wzmacniacz osbno będzie działać, a dac ze wzmacniaczem nie?
 5. jak podłączyć słuchawki do media box

  No to jeszcze ostatnie pytanie. Gdybym się zdecydował na wzmacniacz i konwerter osobno to czy takie połaczenie ma w oógle sens? Nie za dużo pośrednich urządzeń w połączeniu?
 6. jak podłączyć słuchawki do media box

  Czyli nic tańszego niż ten za 499zł nie dostanę? Albo osobno wzmacniacz i osobno konwerter?
 7. jak podłączyć słuchawki do media box

  Przepraszam za laickie pytania, ale dlaczego to ma nie zadziałać jesli z jednej strony wpinam słuchawki do złącza JACK, a z drugiej strony DACa łączę kablem coaxial z media boxem?
 8. jak podłączyć słuchawki do media box

  No ale ten LINDY co mi pan zaoferował jest praktycznie taki sam, tez ma wyjście coaxial i ten miał działać.
 9. jak podłączyć słuchawki do media box

  A czy taki dac ze wzmacniaczem będzie działać? http://sklep.rms.pl/fiio-e10k-olympus-2-audiofilski-wzmacniacz-sluchawkowy-z-dac-usb I czym to podłączyć do media box - kablem coaxial czy micro usb (tego dac) do usb media box?
 10. jak podłączyć słuchawki do media box

  A jeszcze jedno. Bo ten wzmacniacz ma dwa złącza jack, a ja muszę mieć z jednej strony coaxial lub optyk, bo w TV mam optyczne (słuchawkowe zepsute) a w media box playerze coaxial/spdif
 11. jak podłączyć słuchawki do media box

  Bardzo Panu dziękuję! Cholera żebym wczesniej tu napisał to nie utopiłbym kasy
 12. jak podłączyć słuchawki do media box

  Bardzo dziękuję za odpowiedz. W sumie mam taki adapetr cyfrowo analogowy, ale dużo tańszy, takie coś: http://www.imperiumaudio.pl/imperiumallegro/obrazki/zla0857_1_800.jpg ale jak podpinam słuchawki przez RCA to dzwięk jest bez basu i przyciszony. Czy to wina braku wzmacniacza w tym adapterze?
 13. Witam. mam słuchawki Sennheiser 380pro, MXQ Android media player i TV LED, w którym padło wejście słuchawkowe. Ten media box ma złącza: av, spdif i 4xUSB. jak mogę podłączyć te słuchawki jackiem do tego media box? Czy karta dźwiękowa usb rozwiąże problem czy jest ona dedykowana tylko do komputerów?