Ryszek

Members
 • Content count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Ryszek

 1. Ryszek

  jaki subwoofer do KR-A4060

  Mam dzisiaj spóźniony zapłon. Może jeszcze zdążę dopytać zanim Pan odpowie. Do Yamachy mam suba FSW050, może do Yamachy kupić coś lepszego a do nowego wzm. podłączyć ten stary?
 2. Ryszek

  jaki subwoofer do KR-A4060

  Przepraszam za nieprecyzyjną odpowiedź. Nie od razu zrozumiałem o co chodzi. Panu chodziło pewnie jakie wejścia ma mieć wzmacniacz. USB nie musi mieć, bo mam odtwarzacz mm. Kart pamięci też nie. Potrzebne mi tylko samo wejście na CD ew. Blu-ray, i dekoder UPC (słucham radia z kabla), gramofon nie zaszkodzi ale nie musi być, bo mam drugi wzmacniacz w innym pokoju (Yamacha AS-501).
 3. Ryszek

  jaki subwoofer do KR-A4060

  Z wszystkiego. Dziękuję za szybką reakcję!
 4. Ryszek

  jaki subwoofer do KR-A4060

  Dziękuję! Wreszcie uzyskałem kompetentną odpowiedź! Widzę, że trzeba będzie jednak kupić wzmacniacz 2.1. Jeszcze tylko jedno pytanie: czy głośności nie da się wysterować w samym aktywnym subwooferze? Chętnie kupię u was wzmacniacz pasujący do jamo sub210 (kolumny mam chyba porządne: tannoy). A może poradzi mi Pan komplet sub i wzmak pasujący do moich kolumn i "salonu" 20m kw.? Słucham głównie muzyki klasycznej i filmowej. Nie jestem bogaczem, ale wiem, że bez 2000 zł nie ma rozmowy. Serdeczne pozdrowienia.
 5. Czy istnieje subwoofer aktywny który można podłączyć do KR-A4060 np do wyjścia tape. Czy nadaje się do tego np. JAMO SUB 210, który ma wejścia liniowe?