Nehero

Members
  • Zawartość

    3
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

O Nehero

  1. Cześć,? Przymierzam się do zakupu słuchawek i mam dylemat, które wybrać? Sennheiser hd 518 lub? Akg K 240 MK II. Muzyki będę słuchał na telefonie S Note 4 lub na PC. Natomiast w planach mam? też zakup wzmacniacza ? słuchawkowego( zastanawiam się nad Fijo E10k olympus 2). Prosiłbym o jakieś małe porównanie tych słuchawek( wiem że są recenzje tych słuchawek, ale chce poczytać co inni maja do powiedzenie na ich temat), oraz jak te słuchawki współgrałyby? z wyżej wymienionym wzmacniaczem. Mam też drugie pytanie na temat transportu słuchawek? zaużmy, że kupiłbym Sennheiser albo Akg( wyżej wymienione), chciałbym transportować je w plecaku czasami na uczelnie i teraz czy będzie bezpieczne dla słuchawek oraz jakbyście mogli polecić jakieś etui bo nigdzie nie moge znaleźć ani do Sennheiser ani do Akg.
  2. Słuchawki nauszne/wokółuszne 300-500 zł

    Z racji że to będą moje pierwsze słuchawki z wyższej półki ciężko jest mi to określić ale chciałbym był podkreślony zarówno bas jak i sopran
  3. Cześć planuje zakupić słuchawki wokółuszne/nauszne i zastanawiam się nad tymi:? SHURE SRH750DJ-E AKG K 240 STUDIO MK II? AKG K 182? AUDIO TECHNICA ATH-M40X? ALPINE SVH300UW? AKG 271 MK II Muzyki będę słuchał głównie na Samsung Note 4 oraz iPad 3gen. oraz muzyka jakiej słucham to rock średniowieczny, metal, muzyka "epic", klasyczna. Prosiłbym kogoś doświadczonego w temacie audio o wypowiedzenie się na temat wymienionych słuchawek, ewentualnie podanie innych modeli godnych uwagi, ponieważ sam nie mam żadnego doświadczenia z audio.