fileth

Members
 • Content count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About fileth

 1. rozumiem pytałem z tego powodu bo nie byłem pewny czy oba dac mają sens ale widocznie maja : )
 2. czyli zamiast swojego daca do pc ? połączyć coaxialemze wzmacniaczem a pozniej przy wzmacniaczu jakas przejsciówke na rc ?
 3. Witam Znaczna odległość tj ok 12m - od komputera z Dacem prodigy cube ( ma na wyjsciu gniazda rca, optical coaxial ..) do wzmacniacza NAD 356 ( z wejsciami rca) przysparza lekki problem co do wyboru sposobu połączenia przy utrzymaniu dobrej jakości poczatkowo myślałem o dacu NAD DAC 2 http://www.rms.pl/przetworniki-dac/nad-dac-2 jednak okazuje się że już nie jest dostępny teraz zostały kabelki albo jakiś podobry produkt co ten NAD DAC 2 moze jakas podpowiedz ?
 4. Witam Na ten moment mam taki zestawik: Marantz NR1603 plus Jamo A102 (http://www.jamo.com.pl/zestaw-glosnikowy-kina-domowego-5.1-jamo-a102hcs6-230v.html) - czyli używam go w zestawie 5.1 Słucham głównie muzyki - chciałem zrobić dobre stereo. Wymienił głośniczki na stereo zostawiając przy tym subwoofer Jamo 200W ze starego zestawu (a może też nie warto). Zależy mi na tym aby bas był soczysty i słyszalny już przy cichej muzyce, kolumny nie muszą być nie wiadomo jak głośne, średnie tony nie powinny być mocno słyszalne. Jeżeli chodzi o rodzaj muzyki to jest ona różna, nu jazz, trip-hop, ambient techno - głównie elektronika. Co można do tego dokupić tak w cenie ok 3000 zł za np dwie kolumny podłogowe.
 5. fileth

  Marantz NR1603 + Jamo A 102

  nie no widze ze ten sprzet tez jest funkcjonalnie korzystny dla mnie - choc moze troszke za drogi - dzieki ... a jesli chodzi o rozbierzność impedancji miedzy amplitunerem a glosnikami to nie jest jakis problem ?
 6. fileth

  Marantz NR1603 + Jamo A 102

  witam Chciałem dokupić do moich głośników Jamo A 102 - amplituner Marantz NR 1603. Czy problemem bedzie to, że amplituner ma 7.1 kanałow - głośniki 5.1 ? Może są jakieś inne parametry wykluczające dobranie akurat tego amlitunera. Może jest coś bardziej optymalnego - lepszego do zaproponowania. Wybrałem akurat Marantz NR 1603 z powodu sieciowych możliwości dostępu do plików, AirPlaya, podłaczania ipada/iphona, przypuszczalnie dobrej jakosci i łatwej konfiguracji i obsługi urządzenia.