marekwp2

Members
 • Content count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About marekwp2

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. marekwp2

  PIONEER VSX-820 czy UNITRA TOSCA 303

  Odświeżę trochę temat.. Zastanawiam nad kupnem takiego adaptera ,bo żona chce mieć tak, że w telefonie wybierze jakąś tam piosenkę i bez problemów będzie mogła pościć ją w głośnikach od kina. Ale zastanawiam się jak taki adapter działa w sensie jeżeli amplituner jest w trybie czuwania to sam się włączy jeżeli w telefonie włączymy piosenkę? Czy za każdym razem najpierw trzeba będzie włączyć amplituner a później włączyć piosenkę w telefonie?
 2. marekwp2

  PIONEER VSX-820 czy UNITRA TOSCA 303

  W takim razie nie będę kombinował i wystawie altusy na sprzedaż. Jak sprzedam to trochę kasy dołożę i kupie lepsze kolumny od tych JAMO. Dzięki za pomoc!!
 3. Witam!! Mam dylemat odnośnie zestawu audio.Obecnie posiadam amplituner PIONEER VSX-820 z kolumnami JAMO S416. Robiąc porządki w piwnicy po ostatnich właścicielach znalazłem zestaw amplituner UNITRA TOSCA 303 z kolumnami ALTUS 75. I zastanawiam się czy ten zestaw z altusami nie będzie grał lepiej niż mój obecny sprzęt. Jedyną przeszkodą w zamienieniu sprzętu i wytestowana go jest to że z TV i komputera "biegnie" do Pioneer kabel optyczny, wiec nie mam możliwości podłączenia tej Unitry,bo przetwornika DAC też nie posiadam. Co Koledzy myślicie na ten temat? Warto kupić przetwornik DAC i zamienić sprzęt?
 4. marekwp2

  jaki subwoofer wybrać

  a co dokładnie w tej kwocie polecasz?? bo bym chciał widzieć na co jak już miałbym wydać taką kwotę zrobię zdjęcia moich kolumn i wystawie na allegro i się zobaczy czy ktoś będzie chętny na ich kupno...
 5. marekwp2

  jaki subwoofer wybrać

  Teraz mnie męczy taka myśl,że zamiast kupować subwoofer to może wymienię moje najsłabsze ogniwo jakie są moje fronty- Jamo s416 ( wiem,że to najniższa półka ale stoją u mnie już około 6lat i może to jest wytłumaczenie dlaczego takie kolumny posiadam) aktualnie mój amplituner to Pioneer VSX-820. I zostaje mi dylemat czy wymieniać fronty czy kupić subwoofer..?
 6. marekwp2

  jaki subwoofer wybrać

  A możecie mi jeszcze powiedzieć jakie parametry powinien mieć subwoofer do filmów?? bo jeżeli chodzi o muzykę to już wiem:)
 7. marekwp2

  jaki subwoofer wybrać

  To dowiedziałem się czegoś nowego jedyny problem to kwota tego suba,bo jest blisko 350zł droższy
 8. marekwp2

  jaki subwoofer wybrać

  większości do muzyki
 9. marekwp2

  jaki subwoofer wybrać

  Witam wszystkich!! jestem nowy i proszę o wyrozumiałość jeżeli coś będzie nie tak.. do rzeczy chce kupić subwoofer mój budżet to około 1000zł,pokój to około 18m2. Znalazłem JBL ES 150P jego parametry to: pasmo: 27 – 150 Hz moc wzmacniacza RMS: 300 W moc szczytowa: 500 W częstotliwości podziału: 50 - 150 Hz, 24 dB/okt, regulacja płynna - przetwornik: 250 mm (10”) PolyPlas pytałem się w sklepie czy to dobry wybór i mi odpowiedzieli że w tej cenie to tylko brać Wharfedale DIAMOND 10 SX jego parametry to: przetwornik niskotonowy: 200 mm - moc wzmacniacza: 100 W - czułość wejścia liniowego: 200 mV przy 75 W - maks. SPL: 107 dB - pasmo przenoszenia: 40 - 110 Hz - zasięg Crossover: 35 - 85 Hz (w odstępach co 10 Hz) jakie jest Wasze zdanie w tym temacie?z góry dziękuje