marcin_m

słuchawki do podróży miejskich

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Poszukuję słuchawek dousznych, dokanałowych jeszcze nie wiem do 100 max 120 zł.

Najlepiej żeby można było je w jakiś sposób skracać, ściągać.

Nie chcę żadnego owijania słuchawek wokół szyi, gdyż posiadam takie obecnie i bardzo ich nie lubię.

Cenię sobie dobrą izolację od otoczenia i dobrze byłoby żeby się nie wyróżniały kolorem czy czymkolwiek innym.

Pozdrawiam marcin_m

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

na ulotce gazetce którą mam w domu denony ah c252 kosztują 99 zł

na stronie zaś to 119 zł

jaka jest ich prawdziwa cena?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

tak jak jest napisane na ulotce - jeśli zrobi Pan zakupy w naszym salonie, lub zamówi Pan telefonicznie z dowozem na terenie Białegostoku wtedy zapłaci Pan za nie 99 zł.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

 

Chyba nie bardzo ;) Sennki budżetowe w kategorii dokanałówek to od paru lat zdecydowanie nie najlepszy pomysł. Lepiej przemyśleć ofertę SoundMagic i MEElectronics. O Denonach dokanałowych nie specjalnie coś słyszałem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

 

Chyba nie bardzo ;) Sennki budżetowe w kategorii dokanałówek to od paru lat zdecydowanie nie najlepszy pomysł. Lepiej przemyśleć ofertę SoundMagic i MEElectronics. O Denonach dokanałowych nie specjalnie coś słyszałem.

 

co kto lubi, firmy o których wspominasz są słabo znane w Polsce. preferujemy raczej osobiste doświadczenia niż wiedzę ze słyszenia.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

O ile MEElectronic osobiście nie przesłucham to SoundMAGICów mam już drugą parę. A jeśli mają być Senki to myślę że warto wziąć pod uwagę że jest to praktycznie kopia Creative EP-630 ;) Ale oczywiście co kto woli ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to dobrze by było jakby Autor podał jakie ma źródło, bo bez tego poradzić coś skutecznie jest ciut nierealne. I sam osobiście też polecam Soundmagic, mam jeden model, słuchałem jeszcze dwóch. Jak na swoją cenę deklasują renomowanych rywali...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

ale już kupiłem denony ahc 260 i powiem że nie jestem zadowolony

o ile fantastycznie izolują dźwięk o tyle jakość dźwięku nie jest zadowalająca

system taki jak Radial Cascade Damper to pic - szumy i tak są przy pocieraniu o ubranie na przykład

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się