All Activity

This stream auto-updates     

 1. Yesterday
 2. Last week
 3. Earlier
 4. Pan_Stanisław_Poleca

  zakup Soundbar

  To zależy czy budujesz kino z surroundami czy nie. Klipsch to system dedykowany w większym stopniu do stereo, zaś JBL stawia na efekty przestrzenne.
 5. Dariusz Tracz

  zakup Soundbar

  Witam serdecznie zastanawiam się na zakupem Soundbar zestawu i proszę o poradę. kwota to około 3500zł, zastanawiam się nad zestawem Klipsch RSB-14 lub JBL Bar 5.1 Soundbar Proszę o poradę lub o jakiś inny zestaw
 6. dlainternetu

  Pioneer VSX 531 i nowe głośniki

  Udało się zmienić na Q Acoustics 3050i. Lecz jeszcze mi czegoś brakuje.
 7. fabrizcaidyn

  wzmacniacz + 2 kolumny podstawkowe

  Poza tym, ten wzmacniacz ma wbudowany streamer Wi-Fi dlna, co oznacza, że nie musisz stosować żadnego kabla.
 8. fabrizcaidyn

  Pioneer VSX 531 i nowe głośniki

  25 metrów to zdecydowanie metraż pod kolumny podłogowe lub monitory ale z subwooferem. Na pewno nie możesz wstawić kolumn podłogowych?
 9. Pan_Stanisław_Poleca

  Kolumny Podłogowe

  Wybierz, te które mają największą moc maksymalna
 10. Adi2071

  Kolumny Podłogowe

  Witam, Chciałbym dobrać kolumny do wzmacniacza Yamaha AX-900. Wzmacniacz ma 2x130W RMS 8Ohm, 2x180W Peak 8Ohm. 2x 217W dla 4Ohm i 2x320W Peak dla 4Ohm. Kolumny będą stały w pomieszczeniu około 15-16m2. Wykorzystywane będą do muzyki tanecznej, gier oraz oglądania filmów. Zastanawiałem się nad STX 360N, Tonsil Zeus i Tonsil Altus 300. Muzyki słucham bardzo głośno. Do granicy wytrzymałości wzmacniacza lub kolumn ;)
 11. Witam, Chciałbym prosić o pomoc w doborze systemu kina domowego 5.1 opartego o głośniki instalacyjne (zarówno do kina domowego jak i do słuchania muzyki w proporcjach 50/50) oraz dodatkowo 2 głośniki zewnętrzne na tarasie. Potrzebuję więc kupić: 1. Amplituner - posiadający 2 strefy (5.1 do salonu oraz 2.0 do głośników zewnętrznych przy tarasie) 2. Głośniki - głośniki instalacyjne ścienne (2 frontowe i 1 centralny w ścianie z TV) - prostokątne maskownice - głośniki instalacyjne sufitowe (2 szt - surround - w suficie podwieszanym) - okrągłe maskownice - głośniki zewnętrzne (nie instalacyjne) - montowane do elewacji pod zadaszeniem na tarasie zewnętrznym Subwoofer już posiadam, jest to REL R-328 i nie chciałbym go zmieniać. Budżet jaki mogę przeznaczyć na wszystko to od 12 do 20 tys zł. Czyli mniej więcej: - amplituner - 3-5 tys. zł - głośniki do salonu (5 szt.) - 8-12 tys. zł - głośniki zewnętrzne (2 szt.) - 1-2 tys. zł Poniżej załączam rzut pomieszczenia. Sama część salonowa zajmuje powierzchnię około 30 m2 (515 x 550), natomiast jest ona otwarta na jadalnię oraz kuchnie i całość jest sporo większa. Wysokość pomieszczenia to 300cm. Będę wdzięczny za propozycje kilku konfiguracji konkretnych modeli amplitunera oraz głośników, tak aby współgrały ze sobą pod względem brzmienia.
 12. dadi01

  lieft poleca

  Cieszę się
 13. A nie lepiej zakupić oddzielny przetwornik DAC? W razie czego masz możliwość manewru i oddzielnej wymiany wzmacniacza i DACa. Te zintegrowane we wzmacniaczach zazwyczaj są niskiej jakości
 14. Szczerze mówiąc nie wiem co to jest parametr SPL - można pokrótce to objaśnić ?
 15. RandyBonnette

  Początki DJ'stwa? Najpierw sprzęt audio czy konsola?

  Weź zobacz sobie kolumny firmy firmy ADS i Fender. Cześć, Czy warto kupić Fender Stereo 2018 VW Atlas w 2018? Potrzebuję głośników do mojego samochodu. Praktycznie nigdy nie słucham głośnej muzyki, ale zwykle słucham książek audio.
 16. hanifanze

  WZMACNIACZ STEREO

  Jestem otwarty na inne propozycje (i bardzo ciekawy ich) - co by Pan polecał ?
 17. hanifanze

  Odsłuchy Listopad 2011 - test Fatman iTube 452

  Może temu ,że siedziałem na uboczu crossword solver sip calculator epfo i z mojego punktu siedzenia to te ze srebrnymi obręczami w lakierze fortepianowym zagrały jakby ktoś je nakrył kocem cienkiego chińskiego pseudo-polaru
 18. hanifanze

  Życzenia noworoczne

  mam nadzieję, że spełnią się Wasze wszystkie noworoczne plany
 19. Dzień dobry, Niedawno przyszły do mnie zamówione w RMS nauszniki piankowe do słuchawek HD 555 sygnowane logiem Sennheiser. Nie jest to pierwszy model, który zamówiłem, ale z każdym mam ten sam problem - nie pasują do moich słuchawek. Problem wydaje się być banalny ale przez nie pasujące otwory mocujące nie jestem w stanie zamontować żadnych gąbek na moich słuchawkach, ponieważ wszystkie gąbki przychodzą z szeroką obręczą, natomiast słuchawki mają po jednej stronie szerokie mocowania, lecz po drugiej stronie znajduje się wąskie mocowanie w dodatku zagłębione. Wobec powyższego jestem w stanie bezproblemowo zamontować gąbkę tylko z jednej strony, proszę o poradę.
 20. hanifanze

  spotify/fm/cd w mieszkaniu

  Bas jest niezbyt istotny. Wybrałem tu przedni bass reflex ze względu na łatwość ustawienia.
 21. Mam kilka płyt i chyba najwyższa już pora aby o nie zadbać.
 22. Zapraszamy, wszystko Speed Test Scrabble Word Finder Solitaire gotowe. Od 10 do 13 sala jest zajęta przez dziennikarzy.
 23. Jakieś plany na kolejne odsłuchy ?
 24. By buying google adsense account we will receive lots of profit even today and with nearly zero efforts.

  buy google adsense account

 25. hanifanze

  Dylemat Hi-Fi

  Lion50 jakie konkretnie modele masz na mysli?
 26. hanifanze

  wzmacniacz

  kolumny stoją na standach + kolce, czy to poprawi jakość , chodzi generalnie żeby do sąsiada nie dudniło? proszę o opinie
 1. Load more activity