All Activity

This stream auto-updates     

 1. Yesterday
 2. Last week
 3. Polish and East German youth, though defining it preciselymaterial value would require tedious and time-consuming search 8 .*However, we should emphasize clearly that the above

   

   
 4. Earlier
 5. Julia Jefferson is a leading and expert academic writer working as freelance and also attached with Assignment Doer since 2014.

 6. Hello, I am Sarah Taylor, a professional and experienced academic as well as article writer. Usually I write articles on Finance, I also attached with Dissertation House last couple of years.

 7. jasio27_1965

  Amplituner Yamaha R-N 602 (2016)

 8. Pan_Stanisław_Poleca

  spotify/fm/cd w mieszkaniu

  W tym budżecie uważam, że zintegrowany amplituner to najlepszy możliwy wybór https://sklep.rms.pl/onkyo-tx-8250-tx8250-amplituner-stereo-z-wifi-bluetooth-airplay https://sklep.rms.pl/pioneer-xc-hm86d-xchm86d-amplituner-stereo-z-odtwarzaczem-cd-i-funkcjami-sieciowymi lub z bluetooth i wszystko wysyłać z telefonu do niego https://sklep.rms.pl/cambridge-audio-axr100-axr-100-amplituner-stereo-z-bluetooth
 9. jasio27_1965

  Amplituner Yamaha R-N 602 (2016)

  Witam !! Mam do sprzedania używany, w dobrym stanie amplituner Yamaha r-n 602. Zakupiony w 2016 roku, użytkowany cały czas w warunkach domowych, nigdy nie zawiódł. Jestem pierwszym i jedynym właścicielem, posiadam dowód zakupu oraz antenę do AM, oryginalne opakowanie i oczywiście pilota. Pilot nosi lekkie ślady użytkowania co oczywiście nie jest niczym nowym. Nie wysyłam, za pobraniem, urządzenie można oglądnąć i sprawdzić po wcześniejszym telefonicznym umówieniu pod nr. tlf. 123-134-912. Oczywiście urządzenie jest już po gwarancji. Cena do uzgodnienia .
 10. amrrzz

  spotify/fm/cd w mieszkaniu

  Fajny sprzęt (onkyo) ale trochę się nie zrozumieliśmy albo jak tak napisałem. W każdym razie 4000 to zakładany budżet na całość. głośniki+sprzęt. Przy rti a3 czy borea- zostają ~2000 na resztę. I tu pytanie czy nie lepiej oddzielny sprzęt np. wzmacniacz + streamer (np. AIOC triangle do spotify) [cd można odłożyć jako zakup pod choinkę (w promocji z płytą kolęd ^^)]. Czy nie da to (oddzielne elementy) lepszej jakości finalnie?
 11. Pan_Stanisław_Poleca

  spotify/fm/cd w mieszkaniu

  No nieźle. Ale z elektroniki polecałbym Onkyo 8390. Dużo lepszy sprzęt. Są też nowe kolumny: https://sklep.rms.pl/triangle-borea-br03-br-03-kolumny-podstawkowe-2-drozne-o-mocy-100w-2szt
 12. amrrzz

  spotify/fm/cd w mieszkaniu

  Po prawie 4 latach bez zakupu trzeba wrócić do tematu. Na chwilę obecną najciekawiej wygląda Yamaha MCR-N870D. Bas reflex skierowany na przód wydaje się najlepsza opcją w normalnym mieszkaniu więc sensowne wydają się: RTI A1 TESI 262 DIVA 262 Coś innego? A może zupełnie inne rozwiązanie niż yamaha? Byle było radio/cd/usb/spotify. No i jakość w cenie do 4000zł za zestaw
 13. Pan_Stanisław_Poleca

  Ile warto wydać?

  Dobrze byłoby pójść do salonu i poprosić o odsłuch tych spektorów i jeszcze z jednej pary kolumn, bo w tym momencie trudno nawet określić Twoje wymagania. Klony kolumn mają to do siebie, że są jedyne w swoim rodzaju i nie wiadomo jak one Ci zagrały.
 14. rbkt666

  Ile warto wydać?

  Nie widzę opcji edycji tutaj, więc dopiszę. A może nawet do 1500 czy 1000 znalazłyby się kolumny, które sprostałyby moim wymaganiom?
 15. rbkt666

  Ile warto wydać?

  Cześć wszystkim. Zastanawiam się obecnie nad sprzętem audio do salonu (21m2). Obecnie posiadam wzmacniacz Yamaha A-520 i klony (DIY) Pylon Amber. Nie wiem jak to gra w 21m (jestem na etapie zakupu nieruchomości), ale wiem, że te kolumny nie będą mi pasować (choćby wizualnie). Wzmacniacz na pewno też będę zmieniał, bo chciałbym coś bardziej "dzisiejszego". Z mojego bardzo niewielkiego doświadczenia: Altusy 110 - brzmienie równie przyjemnie jak praca silnika 1.9TDI chwilę po odpaleniu w temperaturze -20C. Klony Totem Mite (z tym, że obudowa 9l, a nie 6l) - po pierwszym włączeniu przez 10 sekund nie mogłem zamknąć ust - nie wiedziałem skąd tyle basu i skąd właściwie płynie muzyka.. Klony Pylon Amber - w zasadzie w pomieszczeniach w ogóle ich nie słucham, zresztą ustawione są byle jak i grają tylko po cichu jak znajomi wpadną (zrobiłem je głównie na imprezy i domówki u znajomych, których ostatnio prawie w ogóle nie ma). Fajnie grają na otwartej przestrzeni, ale to w sumie wszystko co mogę napisać, bo nigdy nie zwróciłem specjalnej uwagi na ich brzmienie (jedyny wymóg był taki, żeby były tanie i efektywne). Pytanie co możecie mi polecić do np. 2000zł za kolumny? Nie wiem w zasadzie czego się spodziewać i od czego zacząć, żeby po kilku dniach znowu nie myśleć o zmianie. Kolega mocno poleca Dali Spektor 6, ale pytanie czy różnica będzie tak duża w brzmieniu między kolumnami do 2000zł a tymi Spektorami? Mieszkanie niestety w bloku i nie chciałbym wkurzać nowych sąsiadów. Czego oczekuję? Że nie będą męczyć, będą grały czysto, dynamicznie z mocnym basem i z fajną stereofonią. Pamiętam jak miałem te klony Totem Mite, że wraz z Yamahą A500 grały bardzo "jasno" (jak dla mnie). Chciałem to brzmienie przyciemnić i kupiłem wtedy jakiegoś Denona PMA (nie pamiętam dokładnie). Wielkie było moje rozczarowanie, bo bas akurat wyszedł na plus, ale tony średnie i wysokie brzmiały trochę jakbym nakrył głośniki kocem. To są oczywiście tylko moje wspomnienia, bo te totemki miałem jakieś 10 lat temu. Słucham właściwie każdej muzyki. Rock, różne odmiany metalu, rap, elektronika, klasyka, pop, dnb... Nie jestem wybredny :D Co polecacie w cenie do 2000zł? Czy warto dopłacać do Spektor 6? Czy dla takich kolumn 21m nie będzie zbyt małym pomieszczeniem? Pozdrawiam.
 16. Pan_Stanisław_Poleca

  zakup Soundbar

  To zależy czy budujesz kino z surroundami czy nie. Klipsch to system dedykowany w większym stopniu do stereo, zaś JBL stawia na efekty przestrzenne.
 17. Dariusz Tracz

  zakup Soundbar

  Witam serdecznie zastanawiam się na zakupem Soundbar zestawu i proszę o poradę. kwota to około 3500zł, zastanawiam się nad zestawem Klipsch RSB-14 lub JBL Bar 5.1 Soundbar Proszę o poradę lub o jakiś inny zestaw
 18. dlainternetu

  Pioneer VSX 531 i nowe głośniki

  Udało się zmienić na Q Acoustics 3050i. Lecz jeszcze mi czegoś brakuje.
 19. fabrizcaidyn

  wzmacniacz + 2 kolumny podstawkowe

  Poza tym, ten wzmacniacz ma wbudowany streamer Wi-Fi dlna, co oznacza, że nie musisz stosować żadnego kabla.
 20. fabrizcaidyn

  Pioneer VSX 531 i nowe głośniki

  25 metrów to zdecydowanie metraż pod kolumny podłogowe lub monitory ale z subwooferem. Na pewno nie możesz wstawić kolumn podłogowych?
 21. Pan_Stanisław_Poleca

  Kolumny Podłogowe

  Wybierz, te które mają największą moc maksymalna
 22. Adi2071

  Kolumny Podłogowe

  Witam, Chciałbym dobrać kolumny do wzmacniacza Yamaha AX-900. Wzmacniacz ma 2x130W RMS 8Ohm, 2x180W Peak 8Ohm. 2x 217W dla 4Ohm i 2x320W Peak dla 4Ohm. Kolumny będą stały w pomieszczeniu około 15-16m2. Wykorzystywane będą do muzyki tanecznej, gier oraz oglądania filmów. Zastanawiałem się nad STX 360N, Tonsil Zeus i Tonsil Altus 300. Muzyki słucham bardzo głośno. Do granicy wytrzymałości wzmacniacza lub kolumn ;)
 23. Witam, Chciałbym prosić o pomoc w doborze systemu kina domowego 5.1 opartego o głośniki instalacyjne (zarówno do kina domowego jak i do słuchania muzyki w proporcjach 50/50) oraz dodatkowo 2 głośniki zewnętrzne na tarasie. Potrzebuję więc kupić: 1. Amplituner - posiadający 2 strefy (5.1 do salonu oraz 2.0 do głośników zewnętrznych przy tarasie) 2. Głośniki - głośniki instalacyjne ścienne (2 frontowe i 1 centralny w ścianie z TV) - prostokątne maskownice - głośniki instalacyjne sufitowe (2 szt - surround - w suficie podwieszanym) - okrągłe maskownice - głośniki zewnętrzne (nie instalacyjne) - montowane do elewacji pod zadaszeniem na tarasie zewnętrznym Subwoofer już posiadam, jest to REL R-328 i nie chciałbym go zmieniać. Budżet jaki mogę przeznaczyć na wszystko to od 12 do 20 tys zł. Czyli mniej więcej: - amplituner - 3-5 tys. zł - głośniki do salonu (5 szt.) - 8-12 tys. zł - głośniki zewnętrzne (2 szt.) - 1-2 tys. zł Poniżej załączam rzut pomieszczenia. Sama część salonowa zajmuje powierzchnię około 30 m2 (515 x 550), natomiast jest ona otwarta na jadalnię oraz kuchnie i całość jest sporo większa. Wysokość pomieszczenia to 300cm. Będę wdzięczny za propozycje kilku konfiguracji konkretnych modeli amplitunera oraz głośników, tak aby współgrały ze sobą pod względem brzmienia.
 24. garanadhav

  Zestaw stereo

  W przypadku Melodika BL40 warto łączyć ja z Harmanem - wtedy jest łagodniej, subtelniej, ale bas będzie także mocny zwarty i dobrze kontrolowany.
 25. jasontallen

  Kofiguracja ampli Yamaha RX-673

  Czasami potrzebny jest specjalny adapter do konwersji wyjścia cyfrowego odtwarzacza Blu-ray na wejście komponentowe telewizora.
 26. Szczerze mówiąc nie wiem co to jest parametr SPL - można pokrótce to objaśnić ?
 27. RandyBonnette

  Początki DJ'stwa? Najpierw sprzęt audio czy konsola?

  Weź zobacz sobie kolumny firmy firmy ADS i Fender. Cześć, Czy warto kupić Fender Stereo 2018 VW Atlas w 2018? Potrzebuję głośników do mojego samochodu. Praktycznie nigdy nie słucham głośnej muzyki, ale zwykle słucham książek audio.
 28. hanifanze

  WZMACNIACZ STEREO

  Jestem otwarty na inne propozycje (i bardzo ciekawy ich) - co by Pan polecał ?
 1. Load more activity