All Activity

This stream auto-updates     

 1. Today
 2. Yesterday
 3. Last week
 4. Check out at aussiemums.com.au. Our collection of quick, kid-friendly snack recipes, sure to satisfy even the pickiest of eaters. These ten easy and homemade healthy snack ideas for kids are perfect for keeping you out of the kitchen for longer and provide your children with delicious, healthy food!
   

  https://aussiemums.com.au/10-easy-snacks-for-kids/
 5. Want antibody, protein, and kit solutions for research. Aviva Systems Biology provides quality polyclonal and monoclonal antibodies for research and diagnostic applications that deliver reliable and reproducible results.

  https://www.avivasysbio.com/
 6. Find the best web design and web hosting services in Canada. Visit wikads.com and get a free quote for your website. We have specialized experts in web designing. Check our projects on wikads.com.

  https://wikads.com/
 7. Looking for 24/7 IT Support for your Business, then hire an experienced and trustworthy company. Brower IT solutions will handle your daily business needs with integrity and keep your network optimized and secure.

  https://broweritsolutions.com/
 8. We at Personal Touch Landscape pride ourselves on our quality and experienced professional work. We are dedicated to meeting and exceeding our customer’s goals and expectations with a full range of superior landscaping services. We offer landscaping, hardscaping, property maintenance, and repair services at affordable rates to all of Oahu. Call us today at (808) 623-8481 to schedule a free estimate!

  https://www.personaltouchlandscape.com/
 9. Flash Tattoo Removal can help you fade and remove your unwanted tattoos in fewer treatments. Flashtattooremoval.net provides expert tattoo removal techniques with the latest Pico technology. We offer the best laser tattoo removal services in Calgary while offering competitive rates. We have highly skilled licensed laser professionals. For more information visit our site Flashtattooremoval.net.

  https://flashtattooremoval.net/
 10. Methtestingkit.co.nz is one of the leading company in Auckland offers the best Meth Testing kit for you at an affordable price. Our meth testing kit approves by an independent laboratory in every six months to provide the best products to our customers. If you want to buy our meth testing kit, then visit us at our official website.

  https://methtestingkit.co.nz/
 11. Can I contact admin?? It is important. Regards.
 12. Earlier
 13. Where is admin? I'ts important. Regards.
 14. mrbudyn

  MF LX2-HPA, napędzenie 600ohm?

  Beyerdynamic DT880 600 ohm i Sennheiser HD650 300 ohm.
 15. Pan_Stanisław_Poleca

  MF LX2-HPA, napędzenie 600ohm?

  Problemem nie jest impedancja, a skuteczność słuchawek. O jakich słuchawkach dokładnie myślisz?
 16. Pan_Stanisław_Poleca

  Nuprime IDA-8

  Może być, że producent zmienił w między czasie specyfikację wzmacniacza. Można go do nas odesłać, podłączymy wzmacniacz słuchawkowy i sprawdzimy Można to też zrobić samemu, ustawić cicho poziom głośności - nic sie nie stanie złego.
 17. mrbudyn

  MF LX2-HPA, napędzenie 600ohm?

  Witam, czy wzmacniacz Musical Fidelity LX2-HPA poradzi sobie z napędzeniem słuchawek o impedancji 600 ohm ? Wiem, że w parametrach podajecie taką możliwość, ale czy na pewno nie będzie miał problemu z napędzeniem słuchawek o impedancji 600 ohm ? Na stronie producenta nie ma takiej informacji. Tylko dystrybutorzy taką podają.
 18. shift

  Nuprime IDA-8

  Witam. To która z odpowiedzi jest prawdziwa ta z forum czy ta z poczty. Nie ja pierwszy zainteresowałem się tym wyjściem na suba by wykorzystać je do podłączenia wzmacniacza słuchawkowego. Takie pytania zadawane są również na forum Nuprime. Poniżej dwa cytaty z tego forum: - Właśnie zostałem poinformowany, że w odpowiedzi na opinie użytkowników, wszystkie IDA-8 wysyłane od dzisiaj będą miały domyślnie 1x, a 2x i 3x można zamówić w razie potrzeby. Dodam, że zamieściłem w innym wątku dodanie 15 'Velodyne do mojego parowania IDA-8 / B & W z obecnym 3x i działa idealnie. Głośność z tyłu subwoofera jest ustawiona na 100% * pełnej głośności, a głośność odczytu zdalnego na 45 dB. - Właśnie sprawdzałem z inżynierią i wzmocnienie można ustawić w fabryce lub centrum serwisowym. Musimy wymienić niektóre rezystory, aby zmienić wzmocnienie na 1X, 2X lub 3X. Ustawiliśmy go na 3X, ponieważ wysyłanie wyjścia przedwzmacniacza do subwoofera jest najczęstszym zastosowaniem. Ale potem zdajemy sobie sprawę, że niektórzy chcą go używać ze wzmacniaczem słuchawkowym - poczekaj na NuPrime HPA-8 (2 wejścia RCA, jedno wejście phono; 3,5 mm, 6,2 mm, wyjścia XLR i RCA) i wszystkie cztery wyjścia można wysterować jednoczesny. To jest potworny wzmacniacz słuchawkowy. Wygląda, że można wykorzystać to wyjście dla wzm. słuchawkowego problem tylko polega na tym czy mój wzmacniacz ma wzmocnienie tego wyjścia x1 czy x3. W instrukcji papierowj dołączonej do produktu to wyjście jest opisane inaczej niż w instrukcji zamieszczonej na stronie producenta IDA-8. I tu liczę na pomoc ze strony dystrybutora Rafko. Chyba tyle można zrobić dla posiadacza tego fajnego wzmacniacza jak na polskie realia kosztującego nie małe pieniądze. Z poważaniem, Wiesław.
 19. Pan_Stanisław_Poleca

  Nuprime IDA-8

  Witaj, mamy nieco braków kadrowych w wakacje więc odpisujemy z opóźnieniem. Już odpowiadam: 1. To jest wyjście na subwoofer aktywny. 2. Według producenta jest to klasyczne wyjście liniowe, zostało tylko opisane jako sub-out, więc nie ma przeciwwskazań.
 20. shift

  Nuprime IDA-8

  Dzień dobry. Wzmacniacz Nuprime IDA-8 posiada wyście na suba. W związku z tym moje pytania: 1. Czy to jest wyście na suba aktywnego czy pasywnego. 2. Jeśli na aktywnego czyli ze wzmacniaczem to czy mogę wykorzystać to wyjście do podłączenia wzmacniacza słuchawkowego. Jeżeli nie mogę to jakie są przeciwwskazania. Niestety instrukcja wzmacniacza którą posiadam jest tylko w języku angielskim !? a wzmacniacz sprzedawany jest w Polsce. Będę wdzięczny za odpowiedź.
 21. shift

  Nuprime IDA-8

  Dzień dobry. Wzmacniacz Nuprime IDA-8 posiada wyście na suba. W związku z tym moje pytania: 1. Czy to jest wyście na suba aktywnego czy pasywnego. 2. Jeśli na aktywnego czyli ze wzmacniaczem to czy mogę wykorzystać to wyjście do podłączenia wzmacniacza słuchawkowego. Jeżeli nie mogę to jakie są przeciwwskazania. Niestety instrukcja wzmacniacza którą posiadam jest tylko w języku angielskim !? a wzmacniacz sprzedawany jest w Polsce. Będę wdzięczny za odpowiedź.
 22. Wzmacniacz to urządzenie, które przekształca sygnały niskiego napięcia z urządzenia źródłowego w sygnał o wystarczającym wzmocnieniu, aby można go było wykorzystać do zasilania pary głośników. Funkcje wzmacniacza można podzielić na dwie główne sekcje. Pierwszy pozwala na zestawianie i wybieranie wielu wejść oraz wybór wymaganego poziomu wzmocnienia i jest ogólnie nazywany przedwzmacniaczem. Drugi wykonuje „ciężkie podnoszenie” i dodaje wzmocnienie do sygnałów, aby można je było wykorzystać do zasilania pary głośników. To jest wzmacniacz mocy. Jeśli funkcje są podzielone na dwie skrzynki, takie jak 851E i 851W, są one nazywane przedwzmacniaczami i wzmacniaczami mocy. W przypadku wzmacniaczy takich jak nasz CXA80 obie funkcje są umieszczone w jednej obudowie i określane jako wzmacniacz zintegrowany.
 23. Pan_Stanisław_Poleca

  Wzmacniacz do monitor audio silver100

  No to Atoll z tych dwóch podanych jest dużo, dużo lepszym wyborem. Osobiście mogę też w tej cenie polecić wzmacniacz stereo Musical M3si https://sklep.rms.pl/musical-fidelity-m3si-m3-si-wzmacniacz-zintegrowany-stereo-85w-audiofilski
 24. Kierował bym się bardziej w stronę jakości brzmienia, funkcjonalność zawsze można z czasem poszerzyć,więc stawiałbym na jakość w tej kwocie, choć miłym dodatkiem byłaby możliwość podłączenia gramofonu(rega P3)w tej chwili korzystam z taniego chińskiego dac-a
 25. Pan_Stanisław_Poleca

  Wzmacniacz do monitor audio silver100

  NAD i Atoll to dwie zupełne odmienne koncepcje. NAD to kombajn wielofunkcyjny gdzie jakość dźwięku poświęcono na rzecz możliwości, zaś Atoll to czysta szkoła grania z dużo lepszą jakością. Czego tak naprawdę szukasz, jeśli chodzi o funkcjonalność?
 26. Witam serdecznie i proszę o poradę. Jak w temacie, poszukuje wzmacniacza do w/w monitorów,z których jestem zadowolony jak na razie.W obecnej chwili odłączone są do amplitunera AV yamahy htr 5930,pokój mały 12 m2,słucham praktycznie wszystkich gatunków muzycznych.Nie jestem audiofilem, chciałbym tylko żeby zagrało to w miarę sensownie,nie gryzło się w jakiś sposób.Budżet to ok 5 tys.wstępnie rozważałem Nad c368 i atoll in 100 signature. Będé wdzięczny za podpowiedzi Pozdrawiam
 27. Witam Serdecznie. Potrzebuję pomocy jak dobrze dobrać kolumny a raczej głośniki do kolumn ZG C30 114, Ale po kolei Kino Domowe LG HX 806PE 5.1 wzmacniacz kina rzekomo pobiera 120W z gniazdka a naciągane parametry to: Kanal: 5.1 łączna moc wyjściowa 850W, przednie 141Wx2 centralny 141W, tylne 142Wx2, Subwoofer 145W, przy impedancji 3 Ohm. Dodam że nie używam pełnego 5.1 bo nie mam gdzie rozstawić głośników tylnych więc grają przednie, centralny i subwoofer. Docelowa ipedancja kolumn to 4 ohm czyli wiadomo Niskotonowy GND 4 ohm a Wysokotonowy GDWK 8 Ohm. Z tym że kolumny mają obecnie 8 Ohm niskotonwe oryg Tonsile GD 20/30, i Wysokotonowy GDWK 9/80 Niestety Tonsil nie regeneruje juz (Niskotonowych) a taka odpowiedź dostałem od serwisu. Pierwsze pytanie czy 4ohm nie zaszkodzą zwrotnicom, a drugie jakie głośniki do nich dobrać by ich nie spalić i by wzmacniacz kina dał radę. Z Niskotonowymi nie ma problemu są dostępne Oryg Tonsila (albo pseudo oryg.) I czy np taki Fonics LW800 niby 60W w RMS i 120W Max dałby radę czy lepiej iść w oryg Tonsila GND. Ogólnie z tego co wyczytałem zdania są podzielone. Dodam że kumpel ma te same kolumny z Tymi właśnie Fonicsami ale ma amplituner jakiś wysoki model Denona i gra to naprawdę przyzwoicie ze subwoofer do muzyki jest mu zbędny jedynie włącza go do filmów. Prosiłbym o poważne podejście do tematu. Z góry dziękuję za Pomoc 🙂
 28. konrad1792

  zestaw stereo vs kolumny aktywne vs soundbar?

  czy warto w takim razie inwestować w amplituner ? czy już lepiej kupić aktywne kolumny z wbudowanym wzmacniaczem i bluetooth ?
 29. Pan_Stanisław_Poleca

  zestaw stereo vs kolumny aktywne vs soundbar?

  AVRX550BT to amplituner kina domowego, który ma 5 kanałów, Ty potrzebujesz tylko 2 kanałów np https://sklep.rms.pl/onkyo-tx-8220-tx8220-amplituner-stereo-z-bluetooth-dab plus kolumny https://sklep.rms.pl/polk-audio-t50-t-50-kolumny-podlogowe-2-szt lub https://sklep.rms.pl/fyne-audio-f301-f-301-kolumny-podstawkowe-2-szt https://sklep.rms.pl/heco-victa-prime-302-kolumny-podstawkowe-2szt
 1. Load more activity