gggrzesiekkk

amplituner 6 wyjść

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, proszę o pomoc w wyborze amplitunera- chciałbym podłączyć 6 głośników, z możliwością regulacji głośności w dwóch strefach.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie potrzebujemy nieco więcej informacji by Tobie pomóc. Do jakich głośników szukasz amplitunera? Jaki masz budżet przeznaczony na ten zakup? Rozumiem, że amplituner ma być pod 5.1. Im więcej informacji, detali, niuansów, tym bardziej dopasujemy coś dla Ciebie i podpowiemy co jest dobre :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Amplituner ma być przeznaczony do głośników sufitowych, biorę pod uwagę http://sklep.rms.pl/index.php?p2382,glosniki-scienne-sufitowe-do-zabudowy-taga-harmony-tcw-100-r-tcw100r-2szt 

Myślałem o amplitunerze 7.1 bo do 5.1 z tego co się orientuję mogę podłączyć 5, a zależy mi na 6 głośnikach.

Cena w jakiej chciałbym się zamkąć, jeśli chodzi o amplituner to 2k zł

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Nic prostszego, w tym momencie, jak podałeś swoje warunki ja osobiście widzę jedno rozwiązanie, mianowicie AVR 255. Co zyskujesz? Zdecydowanie jeden z najlepiej grających w swojej klasie amplitunerów, w KD jak i w stereo. Dwie niezależne strefy, możliwość rozbudowy do 7.1, bardzo szeroką gamę opcji (sam czasem się gubię w ich ogromie!). Ten amplituner również ... waży! Po podniesieniu czuć, że trzymasz w rękach dobre audio ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Bo ten amplituner posiada milard funkcji których nie będę wykorzystywał. Zależy mi tylko na odtwarzaniu muzyki i możliwości regulacji między 2 strefami

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Pytane czy chcesz obsługiwać dwie strefy niezależnie od siebie? Jeśli tak to w grę wchodzi tylko profesjonalny amplituner. Większość wzmacniaczy ma tylko opcję głośników A-B. Co to oznacza. Oba zestawy głośnikowe mogą być włączone, wyłączone, ale będzie w nich ta sama muzyka o tym samym stopniu głośności.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się