gregorio1899

Wybór słuchawek do urządzenia przenośnego

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Proszę o poradę w sprawie wyboru słuchawek do urządzeń przenosnych ( Cowon D3)

Moje typy to:

-Beyerdynamic T50p

-Denon AH-NC800

-AKG K480

-inne :)

Muzyka rock, jazz, soul, czasem rap.

Wybór ze względu na cene nie ma wielkiego znaczenia ale miłe będzie zwrócenie uwagi na kryterium jakość/cena.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Proszę o poradę w sprawie wyboru słuchawek do urządzeń przenosnych ( Cowon D3)

Moje typy to:

-Beyerdynamic T50p

-Denon AH-NC800

-AKG K480

-inne :)

Muzyka rock, jazz, soul, czasem rap.

Wybór ze względu na cene nie ma wielkiego znaczenia ale miłe będzie zwrócenie uwagi na kryterium jakość/cena.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jakie kolega brzmienie najbardziej lubi? Generalnie chcesz porównania słuchawek o bardzo różnym brzmieniu i klasie. Zdecydowanie najciekawszą pozycję z w/w jest t50p.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jakie kolega brzmienie najbardziej lubi? Generalnie chcesz porównania słuchawek o bardzo różnym brzmieniu i klasie. Zdecydowanie najciekawszą pozycję z w/w jest t50p.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chodzi mi o podpowiedź co mogę na danych słuchawkach dostać. Ciężko mi określić swoje preferencje bo nie jestem strasznym zapaleńcem w tym temacie ale chciałbym dobry sprzęt. Może po podpowiedź na co mogę zwrócić uwagę coś więcej powiem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chodzi mi o podpowiedź co mogę na danych słuchawkach dostać. Ciężko mi określić swoje preferencje bo nie jestem strasznym zapaleńcem w tym temacie ale chciałbym dobry sprzęt. Może po podpowiedź na co mogę zwrócić uwagę coś więcej powiem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Generalnie, z tych modeli, jak wspomniałem wcześniej, poleciłbym Tobie Beyer T50p. Biorąc pod uwagę parametry skuteczności oraz SPL są najwłaściwsze względem Twojego źródła. Również, nie bez powodu produkt ten dostał prestiżową nagrodę EISA.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Generalnie, z tych modeli, jak wspomniałem wcześniej, poleciłbym Tobie Beyer T50p. Biorąc pod uwagę parametry skuteczności oraz SPL są najwłaściwsze względem Twojego źródła. Również, nie bez powodu produkt ten dostał prestiżową nagrodę EISA.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

tatko dzięki za podpowiedź. A czy jakiś model którego nie wymieniłem jeśli chodzi o sluchawki przenośne możesz polecić?

 

Bardzo fajnie grające słuchawki, z nieco niższą ceną:

 

http://www.sklep.rms.pl/index.php?p8704,sennheiser-hd-25-originals-hd25-seria-adidas-sluchawki-profesjonalne-kolorowe

 

W dodatku, fajny design - oczywiście to rzecz gustu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

tatko dzięki za podpowiedź. A czy jakiś model którego nie wymieniłem jeśli chodzi o sluchawki przenośne możesz polecić?

 

Bardzo fajnie grające słuchawki, z nieco niższą ceną:

 

http://www.sklep.rms.pl/index.php?p8704,sennheiser-hd-25-originals-hd25-seria-adidas-sluchawki-profesjonalne-kolorowe

 

W dodatku, fajny design - oczywiście to rzecz gustu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się