Grzyrzdow

Epos M15 do zestawu NAD c515Bee + Exposure RC Super X.

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc

Mam calkiem konkretne pytanie

 

Skompletowalem zestaw z uzywanych klocków:

 

CD - NAD C515 bee

Wzmacniacz - Exposure RC super X

(interconnect B-Tech ax23)

 

pomieszczenie male -  ok 16m2

muzyka - przerozna,  WYŁĄCZAJĄC techno, hip hop... najbardziej zalezy mi na klasyce - słucham w większosci muzyki fortepianowej, ale tez duzo starego rocka.

Nie mam doswiadnczenia w sprzecie - przesiadam się z Technicsa st-hd55 i bedzie to moj pierwszy zestaw. Dodam, ze nie lubie zbyt analitycznego, jaskrawego dzwieku.

 

Czy do tego zestawu uwzgledniajac pomieszczenie i preferencje muzyczne pasowalyby kolumny Epos M15? (Cena chyba rozsadna - 1300 zł)

 

Dzięki z góry!

 

 

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Czesc

Mam calkiem konkretne pytanie

 

Skompletowalem zestaw z uzywanych klocków:

 

CD - NAD C515 bee

Wzmacniacz - Exposure RC super X

(interconnect B-Tech ax23)

 

pomieszczenie male -  ok 16m2

muzyka - przerozna,  WYŁĄCZAJĄC techno, hip hop... najbardziej zalezy mi na klasyce - słucham w większosci muzyki fortepianowej, ale tez duzo starego rocka.

Nie mam doswiadnczenia w sprzecie - przesiadam się z Technicsa st-hd55 i bedzie to moj pierwszy zestaw. Dodam, ze nie lubie zbyt analitycznego, jaskrawego dzwieku.

 

Czy do tego zestawu uwzgledniajac pomieszczenie i preferencje muzyczne pasowalyby kolumny Epos M15? (Cena chyba rozsadna - 1300 zł)

 

Dzięki z góry!

 

 

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Co do Eposów, to niestety za dużo Tobie nie doradzę. jedynie wiem, że rewelacyjnie spisują się ze wzmacniaczami marki Creek. Zatem raczej celowałbym w piecyki tej właśnie marki.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Co do Eposów, to niestety za dużo Tobie nie doradzę. jedynie wiem, że rewelacyjnie spisują się ze wzmacniaczami marki Creek. Zatem raczej celowałbym w piecyki tej właśnie marki.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Dodam że:

Poprziezedni właściciel Exposura poradzil, by wystrzegac sie zbyt analitycznych kolumn. U niego Exposure gral z Dynaudio z serii DM o ile dorze pamiętam i ponoc byl to udanu mix. Moze to kogos naprowadzi?

 

Eposami zainteresowalem sie ze wzgledu na cene. Nowe kosztowaly niecale 4 tys.

Tu za 1400. Przyznaje, ze podobaja mi się jak żadne inne ale oczywiscie to kwestia trzeciorzędna

 

http://allegro.pl/epos-m15-rewelacyjne-kolumny-podlogowe-okazja-i1835168170.html

 

Dynaudio sa raczej poza moim zasiegiem budzetowym. (max 1500zl)

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Dodam że:

Poprziezedni właściciel Exposura poradzil, by wystrzegac sie zbyt analitycznych kolumn. U niego Exposure gral z Dynaudio z serii DM o ile dorze pamiętam i ponoc byl to udanu mix. Moze to kogos naprowadzi?

 

Eposami zainteresowalem sie ze wzgledu na cene. Nowe kosztowaly niecale 4 tys.

Tu za 1400. Przyznaje, ze podobaja mi się jak żadne inne ale oczywiscie to kwestia trzeciorzędna

 

http://allegro.pl/epos-m15-rewelacyjne-kolumny-podlogowe-okazja-i1835168170.html

 

Dynaudio sa raczej poza moim zasiegiem budzetowym. (max 1500zl)

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jak się podobają to negocjuj cenę i może za 1200zł je będziesz miał. Jak się nie spodobają brzmieniowo to zawsze możesz odsprzedać - strata powinna być niewielka.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jak się podobają to negocjuj cenę i może za 1200zł je będziesz miał. Jak się nie spodobają brzmieniowo to zawsze możesz odsprzedać - strata powinna być niewielka.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się