wesoly_tadeusz_z_polski

Proszę o pomoc w doborze urządzenia do subwoofera.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jestem zupełnym nowicjuszem jeśli chodzi o sprzed audio, więc zwracam się do Was.

 

Posiadam subwoofer (pozostałość po kinie domowym które się spaliło).

Wiem że być może piszę to w nieodpowiednim miejscu, jeśli tak to proszę

mnie poprawić.

Interesuje mnie sprawa tego subwoofera.

W załączniku jest zdjęcie jego parametrów:

MAX POWER: 450 W (PROGRAM)

IMPEDANCE: 3 OMY.

 

i to wszystko. Jest również widoczek przedstawiający jego wejście (dwa druciki czerwony i czarny na zaciski).

Nie ma zasilacza, więc podejrzewam że jest pasywny.

I moje pytanie brzmi:

 

Czy można kupić coś, jakiś amplituner albo wzmacniacz, nie wiem co będzie lepsze, aby podłączyć do niego ten subwoofer i np dodatkowo jeszcze dwa jakieś głośniki wysoko tonowe?

Bardzo proszę o jakieś rady, gdyż mam ten subwoofer i jest prawie nowy, chętnie by mi się przydał do słuchania muzyki, a nie mam wieży ani niczego. Wolałbym zainwestować w coś aby go do tego podłączyć, niż marną wieżą mikro za 600 zł która będzie pierdziała przy nim.

 

I mam jeszcze idiotyczne pewnie pytanie do Państwa:

Czy posiadając telefon z wyjściem 3,5mm, mogę podłączyć do niego ten subwoofer i co by się stało? :P

dziękuję za wszystkie rady, a podejrzewam że te ostatnie moje pytanie jest beznadziejnie upośledzone i skutkuje jakąś tragedią, za co z góry przepraszam...

 

bardzo dziękuję jeszcze raz za przeczytanie i pozdrawiam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jestem zupełnym nowicjuszem jeśli chodzi o sprzed audio, więc zwracam się do Was.

 

Posiadam subwoofer (pozostałość po kinie domowym które się spaliło).

Wiem że być może piszę to w nieodpowiednim miejscu, jeśli tak to proszę

mnie poprawić.

Interesuje mnie sprawa tego subwoofera.

W załączniku jest zdjęcie jego parametrów:

MAX POWER: 450 W (PROGRAM)

IMPEDANCE: 3 OMY.

 

i to wszystko. Jest również widoczek przedstawiający jego wejście (dwa druciki czerwony i czarny na zaciski).

Nie ma zasilacza, więc podejrzewam że jest pasywny.

I moje pytanie brzmi:

 

Czy można kupić coś, jakiś amplituner albo wzmacniacz, nie wiem co będzie lepsze, aby podłączyć do niego ten subwoofer i np dodatkowo jeszcze dwa jakieś głośniki wysoko tonowe?

Bardzo proszę o jakieś rady, gdyż mam ten subwoofer i jest prawie nowy, chętnie by mi się przydał do słuchania muzyki, a nie mam wieży ani niczego. Wolałbym zainwestować w coś aby go do tego podłączyć, niż marną wieżą mikro za 600 zł która będzie pierdziała przy nim.

 

I mam jeszcze idiotyczne pewnie pytanie do Państwa:

Czy posiadając telefon z wyjściem 3,5mm, mogę podłączyć do niego ten subwoofer i co by się stało? :P

dziękuję za wszystkie rady, a podejrzewam że te ostatnie moje pytanie jest beznadziejnie upośledzone i skutkuje jakąś tragedią, za co z góry przepraszam...

 

bardzo dziękuję jeszcze raz za przeczytanie i pozdrawiam.

Subwoofer.thumb.JPG.640d4795c02eae0b6811228b2458c9e2.JPG

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę możliwość podłączenia tego subwoofera do regularnego amplitunera, tym bardziej do telefonu. Moim skromnym zdaniem odłóż na nowe kino domowe wraz z nowym subwooferem. Szkoda czasu, nerwów i kosztów na tego LG.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę możliwość podłączenia tego subwoofera do regularnego amplitunera, tym bardziej do telefonu. Moim skromnym zdaniem odłóż na nowe kino domowe wraz z nowym subwooferem. Szkoda czasu, nerwów i kosztów na tego LG.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się