Fender1979

Jakie przewody?

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się nad wyborem przewodów głośnikowych do:

Amplituner Harman Kardon BDS 5

Front +centralny Dali Zensor 1

Tył – Magnat Avantgarde.

Aktualnie mam przewody nieokreślone, zamontowane przez elektryka robiącego instalację w domu. Są w rurkach, więc nie będzie problemów z ich wymianą, ale raczej grubość 2, 5 nie wejdzie. Na tych przewodach mam wrażenie brzmieniowego bałaganu. I spłaszczenia pasma. Poszukuję maksymalnie przejrzystego brzmienia w pełnym paśmie (oczywiście w ramach możliwości sprzętu). Długości przewodów około 6 metrów do każdej kolumny.

Preferowana cena 10 – 15 zł za metr.

Z góry dziękuję za odpowiedź.

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad wyborem przewodów głośnikowych do:

Amplituner Harman Kardon BDS 5

Front +centralny Dali Zensor 1

Tył – Magnat Avantgarde.

Aktualnie mam przewody nieokreślone, zamontowane przez elektryka robiącego instalację w domu. Są w rurkach, więc nie będzie problemów z ich wymianą, ale raczej grubość 2, 5 nie wejdzie. Na tych przewodach mam wrażenie brzmieniowego bałaganu. I spłaszczenia pasma. Poszukuję maksymalnie przejrzystego brzmienia w pełnym paśmie (oczywiście w ramach możliwości sprzętu). Długości przewodów około 6 metrów do każdej kolumny.

Preferowana cena 10 – 15 zł za metr.

Z góry dziękuję za odpowiedź.

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Czy Melodika w wersji 1.5 zda egzamin, bo jak pisałem przewodu 2,5 raczej nie przeciągnę przez rurki.

Zastanawiam się również nad uruchomieniem 2 strefy. Czy zastosowanie tego selektora nie będzie miało negatywnego wpływu na brzmienie?

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Czy Melodika w wersji 1.5 zda egzamin, bo jak pisałem przewodu 2,5 raczej nie przeciągnę przez rurki.

Zastanawiam się również nad uruchomieniem 2 strefy. Czy zastosowanie tego selektora nie będzie miało negatywnego wpływu na brzmienie?

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam zapomniałem wkleić.

B-Tech BT 12 (BT12) Rozdzielacz głośnikowy (splitter, przełącznik, selektor) 1xIN-2xOUT

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam zapomniałem wkleić.

B-Tech BT 12 (BT12) Rozdzielacz głośnikowy (splitter, przełącznik, selektor) 1xIN-2xOUT

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się