szczepan8977

Proszę o poświęcenie czasu w kupnie wzmacniacza/amplitunera.

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje w jak najszybszym czasie zakupić sprzęt, który będzie dobrze współpracował z bose acoustimass 5 series 3. Nie mam jakichś specjalnych wymagań. Rozwaze każda propozycje. Dzięki

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje w jak najszybszym czasie zakupić sprzęt, który będzie dobrze współpracował z bose acoustimass 5 series 3. Nie mam jakichś specjalnych wymagań. Rozwaze każda propozycje. Dzięki

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Tak jak w poprzednim temacie, proszę o link do zestawu, który zakupiłeś.

 

PS: Już widzę. Podłączenie jest na standardowe kable głośnikowe z tego co widzę? 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Tak jak w poprzednim temacie, proszę o link do zestawu, który zakupiłeś.

 

PS: Już widzę. Podłączenie jest na standardowe kable głośnikowe z tego co widzę? 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Cóż mogę napisać, wygląda zacnie. Jednakże w życiu dokonywałem odsłuchu Bose z Teac, zatem to byłby strzelanie w ciemno. Może umów się na ewentualny zwrot?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Cóż mogę napisać, wygląda zacnie. Jednakże w życiu dokonywałem odsłuchu Bose z Teac, zatem to byłby strzelanie w ciemno. Może umów się na ewentualny zwrot?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

http://www.ebay.co.uk/itm/111001041274?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649

 

Zamówienie poleciało.

Zastanawiałem sie także nad DENONem 1610. Był w podobnej cenie. Po przeczytaniu kilkunastu opinii na temat obydwu odbiorników zdecydowałem sie sprawdzić TEACa.

W aukcji widnieje informacja o akceptowalnosci zwrotów, więc zobaczymy.

Wesz tatko coś na temat tego denona?

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

http://www.ebay.co.uk/itm/111001041274?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649

 

Zamówienie poleciało.

Zastanawiałem sie także nad DENONem 1610. Był w podobnej cenie. Po przeczytaniu kilkunastu opinii na temat obydwu odbiorników zdecydowałem sie sprawdzić TEACa.

W aukcji widnieje informacja o akceptowalnosci zwrotów, więc zobaczymy.

Wesz tatko coś na temat tego denona?

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Denon 1610 to produkt z niższych serii Denona, które jeszcze były warte uwagi. Jednakże, z własnej ciekawości zamówiłbym TEAC, chociażby po to by go posłuchać - skoro można odesłać;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Denon 1610 to produkt z niższych serii Denona, które jeszcze były warte uwagi. Jednakże, z własnej ciekawości zamówiłbym TEAC, chociażby po to by go posłuchać - skoro można odesłać;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się