Jacko1

HK AVR270 + dali zensor 7 set-czy dobry zestaw

Rekomendowane odpowiedzi

witam, mogę korzystnie kupić ten zestaw (w przyszłości dokupię subwoofer) , czy amplituner z tymi kolumnami dobrze się zgrywa(gdzieś czytałem ,że nie bardzo), słuchałem wcześniej dali zensor 5 z HK (nie wiem jaki model ale niższej klasy) i bardzo mi się podobało, zestaw do kina i muzyki("ucho "chyba średni), salon 26m2, praktycznie zamknięty, muzyka pop ,radio, lubię ciepły ,aksamitny dźwięk, z wyraźnymi basami- również dobrze słyszlnymi przy cichej muzyce,dziękuje za porady

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

widziałem te kolumny ( w zasadzie jedną) dzisiaj w sklepie i niestety wygląd mnie nie zachwycił, wiem ,ze to mniej ważne ale zestaw nie bedzie stał w oddzielnym pokoju( nie wiem ,czy żona pozwoliłaby postawić w salonie ) .Bardzo proszę o inne propozycje, mogą być troche droższe

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

raczej tradycyjny wygląd , maskownica na całości przodu lub części, reszta w kolorze raczej drewnopodobnym ew. czarne zdecydowanie bez wystających poza obrys prostokąta głośników wysokotonowych z wyglądu b. podobają mi się zensor 7 (dzisiaj oglądałem i słuchałem- wrażenia pozytywne ale chyba za słabe do mojego pomieszczenia) ,niektóre jbl (ogólnie jeszcze dużo kolumn  nie widziałem)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

ładne ,jak Pan ocenia ich jakość i dźwięk, w porównaniu z zensor i czy dalej do nich wymieniony harman,ew. czy subwoofer kupić dali(podobno nie za dobre) czy innej firmy,dziekuje za odpowiedzi i cierpliwość

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się