blizniak_79

sennheiser hd 518 jaki wzmacniacz słuchawkowy?

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem posiadaczem tego modelu słuchawek i zastanawiam się nad kupnem daca ze wzmacniczem słuchawkowym.Jaki byście polecali tak aby w pełni wykorzystać możliwości tych słuchawek?Puki co będą podłączone do pcta

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Czyli zakup droższego urządzenia o lepszym przetworniku nie będzie miało sensu?Jest duży wybór na rynku ,jakaś alternatywa byłaby jeszcze? Może być

droższa :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz możliwość, kup wzmacniacz z zewnętrznym zasilaczem coś w tym stylu:

http://sklep.rms.pl/index.php?p7689,audinst-hud-mx1-przetwornik-cyfrowo-analogowy-dac-oraz-wzmacniacz-sluchawkowy-z-usb

Co prawda wzmacniacz będzie droższy od słuchawek ale możesz go również wykorzystać do zestawu stereo no i różnica w dźwięku będzie znacząca.

 

Kiedyś te urządzenie testowałem ze słuchawkami za 130 zł i moim zdaniem nawet do nich było warto.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

A co powiesz na temat marki Fiio, bo z tego co piszą na sieci ma doskonały stosunek cena/jakość.Poczytałem troszkę o tym dacu Audinst i wydaje mi się całkiem niezłą alternatywą.A co jeszcze byłoby tak powiedzmy do 700 zeta o podobnych możliwościach. A co sądzicie na temat modelu Hifimana Ef-2A?MA ten sam przetwornik burr-browna co hifiman express hm- 101 ale jest to hybryda, ciekawi mnie jak by się on zespolił z moimi słuchawkami?Generalnie słucham muzyki rockowej, popu, instrumentalnej.Szczerze mówiąc gubię się hehehhe czytając posty na różnych forach jak ludzie wychwalają te same modele Daców a na innych mieszają je z błotem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy dalecy od mieszania z błotem kogokolwiek. Fiio to marka z którą nie mieliśmy do czynienia stąd nie będzie tu ani chwalenia ani krytyki.

 

EF2 to bardzo dobry wzmak. Bardzo dynamiczny, z lekkim ociepleniem wokalu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się