piotr8882

TX-NR717 czy Onkyo TX-NR828

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Chcialbym poznac opinie uzytkownikow tego forum na temat doboru ampltunera do kina.

 

Skoncentrowalem sie na firmie Onkyo poniewaz mam juz inny sprzet tej firmy i jestem zadowolony jak do tej pory.

 

Postanowilem zainwestowac w kino domowe obecnie posiada juz sredniej klasy sprzet stereo wiec nie bede uzywal amplitunera do sluchania muzyki a jedynie ogladania filmow.

 

Glosniki ktorych bede uzywal to zestaw Paradigm Studio 20 natomiast moj wybor amplitunera to TX-NR717 poniewaz cena jest przystepna jak rowniez ilosc opcji wydaje sie bogata. Juz mialem go kupic gdy sprzedawca polecil mi Onkyo TX-NR828 ktore wraz z tej klasy glosnikami jak Paradigm Studio 20 podobno zagra o niebo lepiej niz  TX-NR717. Czy jest to prawda ze roznica w dzwieku w filmie(nie mowimy o audio) bedzie tak samo znaczaco lepsza jak i roznica w cenie pomiedzy tymi dwoma amplitunerami (ok 2000zl i ok 5000zl).

 

Reasumujac czy warto wydac kwote 5000zl na ten sprzet? jakie sa glowne zalety podnoszace wartosc tego sprzetu do 5000zl?

 

Pomieszczenie do ogladania filmow Pokoj wielkosci 25m2 a takze posiadam juz subwoofer B&W ASW610.

 

Pozdrawiam i dziekuje za pomoc w podjeciu decyzji.

 

Piotrek

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Ok tak tu jest racja bo model 828 jest z tego roku wiec cena pewnie wyzsza ale nawet 818 a 717 czy jest roznica w brzmieniu czy tylko te 2 modele roznia sie moca tak jak to jest pomiedzy 616 i 717?

 

Pozdrawiam

 

Piotrek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Muszę się zgodzić ze Staśkiem, na dzień dzisiejszy niewiele wiadomo tak na prawdę o 828, z kolei 818 jest jednostką moim zdaniem, w tym segmencie cenowym wybitna. Wyśmienite brzmienie, potężne i precyzyjne, w kinie domowy oraz niezwykła dokładność system PURE DIRECT w torze stereo. W 100% polecam 818 :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się