harys30

harman kardon AVR 151

Rekomendowane odpowiedzi

witam

zastanawiam się nad kupnem amplitunera i proszę o pomoc w wyborze sprzętu gdyż interesuje mnie Harman kardon AVR 151 ale tez AVR 70 w sumie cena jest podobna ale który jest lepszy do kina domowego?? czytalem opinie o 151 i jest w miarę rozsądnym kompromisem miedzy stereo a 5,1 jednak nie mogę się zdecydować który wybrac bo jednak stereo tez chciał bym czasem posłuchać ale niestety nie dysponuje większym budzetem niż 1300. moze ktoś ma lepsza propozycje niż HK ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

nie ma mowy o wymaganiach :) zwyczajnie chcialem cos fajnego kupic ale zaczynam od wzmacniacza pozniej beda kolumny... wymiary tez nie maja znaczenia  a co do energii to nie chcial bym zeby bral 1000W :) malo sie na tym znam dlatego prosze o pomoc.. pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

dzis stalem sie szczesliwym posiadaczem AVR 70 :) niestety jak to zwykle bywa mam peoblem z konfiguracja sprzetu... czy ktos mogl by mi podpowiedziec jak wlaczyc w HK menu ekranowe?? wyczytalem w instrukcji ze najlepiej poczatkowa konfiguracje wykonac na menu ekranowym jednak nie mam pojecia jak to uruchomic... do wzmacniacza mam podlaczony odtwarzac BD po HDMI i wyjscie HDMI na TV i wszystko dziala jednak menu ekranowego brak :) czy ktos mogl by podpowiedziec czego jescze nie zrobilem zeby uruchomic ta konfiguracje??

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

faktycznie bylo to opisane ale dosc lakonicznie i malo zrozumiale... dla niewtajemniczonych ludzi chyba niewykonalne... czytalem tez na innych forach ze ludzie maja z tym problemy... no coz ... nie mozna miec wszystkiego.. :)  na szczescie sobie poradzilem ale dziekuje za podpowiedz.. pozdrawiam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się