Subleam

Laptop -> FiiO D3 DAC -> 2x Behringer TRUTH B2031A

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem całkowitym laikiem jeśli chodzi o audio. Potrzebuję podłączyć system w podanej w temacie konfiguracji.

 

Nie wiem czy ten DAC podłącza się z laptopem przez USB czy innym wejściem. Mam jakąś inną wersję niż ta najbardziej popularna. Wygląda to u mnie tak:

 

31zvTE3f6LL.jpg

 

Góra od lewej: Coaxial in, Power in DC 5V (wejście mini USB, w zestawie jest ładowarka), Optical in

Dół od lewej: L out, R out, Line out

 

To mam podłączyć czymś z laptopem i z 2 monitorami.

Na każdym z monitorów mam wejście TRS 6,3mm (czyli to jest gruby jack, tak?) i XLR z 3 pinami. Przy wejściach jest napisane "BAL/UNBAL 10 kOhm".

 

Chcę to podłączyć czymś konkretnym, żeby nie psuło jakości audio, ale też żeby bez sensu nie przepłacić. Możecie podać linki do konkretnych kabli i powiedzieć mi w które wtyki na tym przetworniku mam je włożyć? :) Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Widzę, że Twój przetwornik ma gniazdo USB które służy tylko do zasilania. W związku z tym, żeby połączyć go z komputerem musisz mieć w nim wyjście spdif w formie elektrycznej lub optycznej (do sprawdzenia w specyfikacji laptopa).

Dobrze by było, żebyś podał model tych monitorów ale wydaje mi się, że kabel trzeba by było zrobić na zamówienie koszt od 70 zł wzwyż w zależności od długości.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się