Rymbas

Wzmacniacz dla ZG40C i słuchawek

Rekomendowane odpowiedzi

Na początek chciałbym serdecznie powitać forumową brać forum RMS!

 

Jako (prawie) totalny audio nowicjusz potrzebuję porady w sprawie doboru(jeśli ma sens) wzmacniacza dla znalezionych przeze mnie na strychu wuja kolumn ZG40C. Ogólnie powiem jak moja sytuacja wygląda prócz samych kolumn: Aktualnie jestem szczęśliwym posiadaczem słuchawek Sennheiser Hd 598 podłączonych do komputera stacjonarnego przez kartę Audiotrak MAYA U5. I tak jak do tej pory chciałbym aby całość była podłączona do komputera. Pokój w którym będzie to wszystko stało ma 20 m^2 i prócz biurka z komputerem jest tam jedynie łózko. Szczególnych gustów muzycznych nie mam słucham wszystkiego co wpadnie mi w ucho(raczej unikam jakiś techno, dubstepów etc), często z żoną oglądamy też razem filmy i drażni już nas korzystanie jedynie z głośników w monitorze.

 

Proszę o opinię czy warto dokupować coś do posiadanych przeze mnie kolumn, a może zainwestować w jakieś inne? Chciałbym w miarę możliwości operować budżetem w okolicach 1200 złotych oczywiście nie jest to bardzo sztywna kwota  :)

 

Pozdrawiam Michał

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Tak są sprawne jedynie potwornie zakurzone i przydałoby się potraktować je jakąś okleiną gdyż nieco poobdzierane. Nie dodałem, że to wersja 4 om'owa.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się