Mr faalek

Jakie uchwyty ścienne do Definitive Technology SR-8040BP

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Jak w temacie. Jakie uchwyty ścienne zastosować do Definitive Technology SR-8040BP? Będę wdzięczny za propozycje w temacie

 

Pozdrawiam

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

No chciałbym je zamontować bezpośrednio do ściany ale mam kabel w ścianie tak zamontowany że głośnik raczej nie będzie przylegał do ściany. A jak długo trzeba czekać na zamówienie w sklepie?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie. Czy te uchwyty Arkas SSW-10 utrzymają te głośniki? W specyfikacji napisane jest, że maksmalne obciążenie to 2,5kg a one ważą ponad 3,5kg.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie pomieszczenie 25m2 o bryle prostopadłościanu. Jest problem natury technicznej mianowicie nowe wtyki bananowe, które wystają poza głośnik i kabel w ścianie bez możliwości schowania go :-\ (kabel do głośników Melodika MDC2250 położony i zaszpachlowany z wystającą końcówką). Myślałem o takim rozwiązaniu http://sklep.rms.pl/arkas-ssw-20-sr-ssw20-uchwyty-glosnikowe-2-szt i do tego na końcu zamontować haczyk i na tym go zamontować. Dobre rozwiązanie?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Zdam relacje jak będę miał pełny komplet:) zamieniłem tx-nr717 na tx-nr818 bo miałem dobrze sprzedać a tanio kupić:-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się