Kicekjea

Słuchawki do wszystkiego do 250 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! 

 

Szukam słuchawek nausznych w cenie do 250 zł. Chciałbym aby były one w miare wygodne( poprzednio hd 555 były ok), głównie będą one podlaczone do wzmacniacza Kenwood KA-5040R, zależy mi szczególnie aby dobrze sprawdził się w grach(dobre pozycjonowanie) i sporadycznie w muzyce i filmach. Słucham przeważnie muzyki rozrywkowej, rocka, dużo elektroniki. Słuchawki powinny charakteryzowac się dobrą ceną, miesistym nie mulacym i nie zalewajacym reszta pasma basem oraz czystym wokalem, używane sluchawki wchodzą jak najbarzdziej w gre. Z góry dzięki za zainteresowanie się tematem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Czy podane słuchawki sprawdza sie w moich wymaganiach, tutaj moje typy  KOSS UR40, shure se240, denon ah-d1100 ?

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Z tych które podałeś najlepiej by się spisały Shury, ale ja i tak bym wybrał Audio-Technicę ATH-SJ55.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Zrobilem rozeznanie w internecie i teraz czas na ostateczną decyze, z posród tych słuchawek

 

AKG AKG K618

Denon ah-D1100

AKG K540 

JBL J 55 

ATH-T400 

 

Które poleciłby pan aby wstrzelił się w 100 % wymienionych kryteriach ?

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze JBL to słuchawki zamknięte - zagrają z mniejszą przestrzenią, selektywnością i mocniejszym basem, ATH-T400 to już inna klasa, otwarte słuchawki o zrównoważonym brzmieniu

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość Matika

Ja też mam takie jak kolega wyżej i jestem z nich bardzo zadowolona.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się