atuskr

Do wszystkiego i do niczego

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

przeglądam różne fora, artykuły itp. i póki co nie znalazłem rozwiązania dla mojego problemu lub nie rozumiem co do mnie piszecie. Mianowicie, chciałbym urządzenie max wielofunkcyjne jako jedną skrzynkę. Z góry zaznaczę, że nie jestem żadnym audiofilem, całkowicie wystarcza mi dźwięk z telewizora, ale zawsze marzyłem o takim głębokim, podnoszącym flaki dźwięku jak u kolegów, pewnie tutaj chodzi o basy. Sprzęt raczej potrzebny do słuchania radia przez małżonkę, oglądania bajek przez dzieci, przeze mnie oglądanie transmisji sportowych i grania w cRPG oraz czasami oglądnięcie jakiegoś filmu, w TV wolimy NG niz MTV.

Z tego co wyczytałem to raczej zestaw 2.1 lub soundbar najchętniej z wbudowanym subwooferem i tu też byłbym wdzięczny za propozycje.

Po tym przydługim wstępie przejdę do rzeczy. Potrzebowałbym urządzenie, które potrafiłoby obsłużyć: cyfrowy i analogowy sygnał antenowy (kanały FTA i cyfrowa telewizja naziemna plus analogowe radio), WiFi (Ipla, HBOGo), USB, wbudowany odtwarzacz BD (przeżyję bez tego), odtwarzanie Divx, możliwość podłączenia laptopa, iPhona, BlackBerry 7.1 (ewentualnie przeżyję bez tych telefonów :P). Wyjścia na TV i tego soundbara z subwooferem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za szybką odpowiedź, ale jednak nie tego szukam. Zasugerowałem się soundbarami i chyba na tym forum o nie powinno być moje pytanie. Dla urządzenia, którego potrzebuję powinienem się raczej skupić na forach TVSat, może komputerowych. Niemniej jednak jeszcze raz dziękuję za poświęcony mi czas.

PS

Poczytam jeszcze trochę i pewnie wrócę z pytaniami o soundbar, ale to w osobnym wątku.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się