mocrarz

logitech z906 + np PIONEER VSX423K RECEIVER

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

mam w uzyciu z 906 z karta dzwiekowa - komputer - jakosc mi odpowiada, tzn wiem wiem ze sa nie z drewna i maja dobry bas, tonu srednie i wysokie moga byc ale mam swiadomosc ze moze byc lepiej - jednak jestem ich zwolennikiem

 

kupilem ostatnio telewizor 60 cali f7005 i az glupio korzystac z niego ze stanardowym dzwiekiem.

 

zakupilem tez tydzien temu kino domowe firmy sony BDV-N9100W - po tygodniu uzytkowania oddalem je do sklepu. Tony wysokie i srednie super, ale bas nie byl do przelkniecia :(

 

stwierdzilem ze kino za 3000 to taka sama kupa jak i za 1500 prawie.

 

Ogladalem dzisiaj zestawy firmy canton gle 496 i RX-S600D  komplet sub, front i 4 glosniki kosztowac maja okolo 13000zl - mieszkam w Norwegii

 

oczywiscie gdybym byl maniakiem filmow i grania nawet bym sie nie zastanawial, zapewne chcialbym soldny sprzet ale mam inne sprawy teraz na glowie i ze wzgledu na to ze nie korzystam z tego wlasciwie w tygoniu wcale, moze sobota troche i niedziela to chcialbym zastepczo zakupic drugi zestaw z906 ze wzmacniaczem.

 

i tutaj licze na Wasza pomoc, bo sie nie znam - czy wzmacniacz jakos wplynie na jakosc dzwieku? czy jest sens? ewentualnie co mam kupic

 

tez nie chce bez sensu do tych glosnikow kupowac super pro wzmacniacza - nie chce tez lipy

 

przyjdzie czas to kupie jak nalezy a ten zestaw podlacze sobie do playa

 

bede wdzieczny za pomoc

pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Nie ma fizycznej możliwości by te Logitechy zagrały lepiej niż kino chociażby za 5-6 tys zł. Nie musisz się porywać od razu na 13 tys. A co do Sony, to miało prawo tak zagrać, to są tego typu zestawy co mają delikatnie poprawić jakość dźwięku.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się