msarneck

Kino Domowe w Kawalerce

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

 

Zwracam się do Was z uprzejmą prośbą o radę. Mianowicie jestem lajkiem jeśli chodzi o kina domowe i ogólnie sprzęt grający.... Poszukuję kina domowego do kawalerki do pokoju o powierzchni 20 m^2. Na barkach tego nabytku ma spocząć radzenie sobie z muzyką (bardzo różnorodną i zależną od tego kto chwilowo przebywa w domu, jednak ze względu na sąsiadów nie będzie raczej tak rozkręcana, żeby meble skakały) ;) oraz do filmów naturalnie. Z racji tego że telewizor jest stosunkowy nowy raczej nie ma potrzeby dokupywania odtwarzacza dvd. W moim przypadku największą przeszkodą prawdopodobnie okaże się to że mieszkanie jest zawalone i ciężko z miejscem na umiejsowienie owego kina ( cała ściana na w linii z telewizorem jest zawalona przez szafki i łóżko więc wielkie kolumny podłogowe raczej odpadają) :(. Zakres cenowy zamyka się na 2000 zł i miło by było jakby udało się to zrealizować. Po drodze przejrzałem trochę ofert, poczytałem  i szczerze mówiąc, im więcej czytam, tym bardziej czuję że to mnie przerasta. Znalazłem taką ofertę http://allegro.pl/harman-kardon-avr-156-hkts-9-bq-dealer-wyprzedaz-i4083036032.html  jako że jest niewielkich rozmiarów jednak zupełnie nie wiem czy taki wybór ma jakikolwiek sens i czy poradziłoby sobie z muzyką.

 

Z góry dziękuję za wszelką pomoc i Pozdrawiam :)

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się