msftdskd

Słuchawki nauszne do smartfona + PC, kwota 200zł +/- kilka zł.

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam, szukam i nie mogę się zdecydować....

Pomóżcie mi w wyborze. Przeczytałem już tu kilka wątków, kilka modeli mi się podoba, ale nie będę na siłę wstawiał moich typów, wygląd nie jest ważmy....

Kwota jaką dysponuję to 200zł +/- kilka zł jeśli trzeba.

Główne zastosowanie słuchawek to PC (wyjście na przednim panelu) i oczywiście smartfon (LG G3). Słucham mp3, CD, YT, czasem radio.

Muzyka różna, najczęściej to co słychać w "komercyjnych" stacjach, ale nie tylko....

Linki do słuchawek oczywiście mile widziane :).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Szukam, szukam i nie mogę się zdecydować....

Pomóżcie mi w wyborze. Przeczytałem już tu kilka wątków, kilka modeli mi się podoba, ale nie będę na siłę wstawiał moich typów, wygląd nie jest ważmy....

Kwota jaką dysponuję to 200zł +/- kilka zł jeśli trzeba.

Główne zastosowanie słuchawek to PC (wyjście na przednim panelu) i oczywiście smartfon (LG G3). Słucham mp3, CD, YT, czasem radio.

Muzyka różna, najczęściej to co słychać w "komercyjnych" stacjach, ale nie tylko....

Linki do słuchawek oczywiście mile widziane :).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

A warto dorzucić kilkadziesiąt złotych (50-60zł), żeby dostać coś znacznie lepszego?

Czy w tej cenie nie warto już więcej szukać?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

A warto dorzucić kilkadziesiąt złotych (50-60zł), żeby dostać coś znacznie lepszego?

Czy w tej cenie nie warto już więcej szukać?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Te ATHTAD400, to już trochę poza zasięgiem cenowym.

A jest jakaś znacząca różnica pomiędzy ATH-SJ55  i ATH-T400?

Bo z tego co widzę to ATH-SJ55 ma szersze pasmo przenoszenia (moc wejściowa w przypadku PC i Telefonu chyba nie gra tu większej roli).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Te ATHTAD400, to już trochę poza zasięgiem cenowym.

A jest jakaś znacząca różnica pomiędzy ATH-SJ55  i ATH-T400?

Bo z tego co widzę to ATH-SJ55 ma szersze pasmo przenoszenia (moc wejściowa w przypadku PC i Telefonu chyba nie gra tu większej roli).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

To dwie zasadniczo różne konstrukcje. Podałem je abyś określił ile korzystasz z tel a ile z PC. T400 to słuchawki do PC, zaś SJ55 zdecydowanie do telefonu. T400 to lepsza jakość dźwięku ale i większe wymagania względem źródła dźwięku

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

To dwie zasadniczo różne konstrukcje. Podałem je abyś określił ile korzystasz z tel a ile z PC. T400 to słuchawki do PC, zaś SJ55 zdecydowanie do telefonu. T400 to lepsza jakość dźwięku ale i większe wymagania względem źródła dźwięku

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się