Pawio

Słuchawki bezprzewodowe nauszne / wokółuszne

Recommended Posts

Witam

Zakupiłem u państwa w sklepie kino domowe 5.1 z amplitunerem Harman AVR 161 (wgrane najnowsze firmware 2.20).

Potrzebuję pomocy w wyborze słuchawek bezprzewodowych nausznych / wokółusznych współpracującymi bez problemu z tym amplitunerem oraz dodatkowo z iPhone 5s i iPodem Air 2. Mogę przeznaczyć na to około 800 zł.

Zależy mi aby dźwięk miał dobry bass a za razem żeby wszystkie tony były odpowiednie.

Słuchawki będą wykorzystywane do wszystkiego tzn. do oglądania telewizji, słuchania muzyki oraz oglądania YouTube.

Dziękuję za sugestie i pomoc.

Pozdrawiam

Pawio

Jest problem u uzyskaniem takiego połączenia. Amplituner nie oferuje opcji nadawania przez Bluetooth a jedynie odbiór. Można doń przesyłać muzykę za pomocą smartfona lub tabletu. W kwestii słuchawek do Apple to w kwocie 800zł można zaopatrzyć się w bardzo dobre AKG Y50BT

http://sklep.rms.pl/akg-y50bt-y-50-bt-bezprzewodowe-sluchawki-nauszne-bluetooth

Witam

Dziękuję za odpowiedz.

A co dokupić do amplitunera aby była opcja nadawania przez Bluetooth ?

Rozumiem i dziękuje za wyjaśnienia.

Mam jeszcze jedno pytanie jakie dobrać słuchawki bezprzewodowe z takimi samymi wymaganiami co w pierwszym poście ale posiadające możliwość podłączenia przewodu, który posłuży do podlaczenia słuchawek bezprzewodowym do tego amplitunera.