pioro

potezny subwoofer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Tak jak w temacie poszukuje suba do zestawu. Pomieszczenie prawie 40mk,przeznaczenie muzyka 90% reszta film. Z racji tego ze chcialbym doslownie poczuc jego moc mam na uwadze 15calowe potwory. Rozwarzam klipscha r 115sw z racji na cene-do 4tys,na innym forum nic innego tylko rel i velodyne jest polecane. Velodyne do 4 bedzie 12 calowy z marnym 225v w rms,rel tez cos kolo tego. Osobiscie uwazam ze wymiary sie licza przy tego rodzaju sprzecie wiec klipsch jak najbardziej. Czy mam racje a moze jest cos dostepne w pl co moglbym wziac pod uwage? Pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Dobrze kombinujesz, ale znaczenie ma kombinacja mocy i całkowitej powierzchni membran, dlatego najwięcej w tej cenie daje.... Definitive Technology.

http://sklep.rms.pl/definitive-technology-supercube-4000-subwoofer-aktywny-z-3-membranami-i-dsp-1szt?campaign-id=10

 

Tutaj masz 1200W ciągłej mocy plus 1 membrana aktywna 20cm oraz dwie pasywne, także po 20cm. Ogółem gra ci 60cm membrany, czyli 23.5 cala.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedz. Ogladalem jak do tej pory i czytalem ale na amerykanskim podworku czyli tam gdzie nie liczą sie zbytnio z kompaktowoscią i mini subami powtarzaja w kolko ze nic nie zastapi wielkosci i dlatego graja tam takie cacka jak hsv u ludzi ktorzy testowali 2 czy 3 membranowe cacka,oczywiscie jesli tylko jedna z nich jest napedzana. Nie narzekam na brak miejsca a jakby nie bylo to w ameryce cos o basie wiedza,moze sie myle ale te mini,kilku membranowe metrosexualne???? subki nie dadza az tak niskiego i przerazajacego j......cia jak 15",34kilogramowy kolos.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się