Sign in to follow this  
Armani

amplituner do ok. 2500 tys zł z dolby atmos

Recommended Posts

Witam wszystkich poszukuje amplitunera do kina domowego jak w temacie do  ok 2,5 tys. Jego głównym zadaniem ma byc praca z filmami, służył by on także do odtwarzania muzyki typu pop, rap, dance, chciałbym żeby ampli był mocny dawaj mięsisty czyściutki dźwięk nie będę na nim słuchał muzyki klasycznej  ani nic podobnego ale nie chciał bym też żeby dźwięk był plastikowy i sztuczny. W przyszłości chciałbym rozbudować zestaw do dolby atmos ale jeszcze nie teraz bo fundusze nie te ale lepiej żeby amplituner już miał na przyszłość tą funkcje ;). Myślałem już nad Amplituner Denon AVR-X2200W co myślicie o tym Denonie jest to dobry wybór ? jest jakaś znaczna różnica pomiędzy nim a jego bratem X2300W ? Jest jakiś harman kardon z dolby atmos bo wizualnie bardzo mi sie podobają ? ;). Widziałem ampli sony tez w tej cenie ma coś jak dolby atmos tylko na swoich algorytmach wart jest uwagi    Sony STR-DN860 ?

 

 

 

                                                                                                                                                                                                                                                              Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeszcze nie wiem zaczynam kompletowanie od amplitunera potem dobiorę coś na razie na moich starych choć fajnych ;P kolumnach sony będzie to latało. W chwili obecnej myślę nad jakimś JBL z serii studio 290 - 280 ale nie wiem czy to dobry wybór bo nie znam się za bardzo i nie wiem czy tyle funduszy będę miał  i  nie wezmę czegoś innego  ;) Zależy mi żeby ampli dawał fajny sygnał trójwymiarowości dźwięku filmach a w muzyce grał  głośno, precyzyjnie, mięsiście ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To trzeba komponować razem system grający bo potem można się rozczarować. Klientom, którzy lubią mięsisty dźwięk polecamy systemy na Onkyo i Melodika

http://sklep.rms.pl/zestaw-kolumn-glosnikow-do-kina-domowego-5-0-melodika-bl310-bl30-blc20-bl10

 

Jeśli zaś masz ochotę na bardzo gęste dynamiczne granie to takie fronty wymiatają

http://sklep.rms.pl/polk-audio-tsx330t-tsx-330t-kolumny-podlogowe-2-szt

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam ponownie przez długie godziny zastanawiania zostały na placu boju 2 amplitunery Denon x2200w i Onkyo tx-NR656 chyba ze chcecie mi jeszcze bardziej zamieszać i macie inne typy ;)

 

Najlepiej było by posłuchać samemu który bardziej by mi odpowiadał ale mieszkam w małej miejscowości i nigdzie w okolicy niema sklepu z pomieszczeniem odsłuchowym i tym bardziej zęby na stanie miał takie amplitunery ewentualnie chyba że znacie jakieś takie sklepy  Szczecin, Koszalin ? bo do zakupu jestem przekonany tylko nie wiem który ;P

 

Podkreślę ze nie lubię jak sprzęt gra bardzo wysoko wole bardziej zrównoważone brzmienie z przekierowaniem na bass, tak aby nawet przy cichym słuchaniu było już fajny pomruk bassu słychać. 

 

                                                                                                                                                                                                                                                POZDRAWIAM

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this