Sign in to follow this  
KurczaQu

Szukam słuchawej 200 - 300zł.

Recommended Posts

Jako że jest to mój pierwszy post na tym forum, chciałbym wszystkich przywitać. Witam!

 

Znalazłem się u was, ponieważ jeśli chodzi o wiedzę o dźwięku oraz sprzęcie audio jestem totalnym zerem. Potrzebuję porady co do doboru słuchawek, słuchawki mają mi służyć do słuchania muzyki (rap/utworów typu: "epic music" oraz do grania). Posiadałem kiedyś słuchawki Logitech G430 ale zwróciłem je w ten sam dzień, ponieważ garnek po zupie jest od nich wygodniejszy. Wspominam o nich, ponieważ urzekła mnie w nich jedna rzecz, a mianowicie to, że gdy testowałem je właśnie słuchając "epic music", była pokazana scena przelatującego smoka, w momencie gdy zatrzepotał on skrzydłami, po całej mojej czaszce rozległy się delikatne wibrację, a dźwięk był tak uderzający jak gdyby ten smok przelatywał w moim pokoju. Własnie takich słuchawek poszukuję, chciałbym wydać maksymalnie 200 złotych, aczkolwiek gdyby były jakieś do 300 zł które były by nieporównywalnie lepsze od tych do 200zł , to nie będę się patyczkował. Najlepiej żeby słuchawki były duże, okalające całe ucho i posiadały jakąś możliwość przewiewu powietrza, pocące się uszy przy złych słuchawkach to u mnie standard. Nadmienię jeszcze, że muszą to być słuchawki na jacka, ponieważ chciałbym je wpiąć w mikrofon Blue Yeti, automatycznie wyklucza to potrzebę mikrofonu w słuchawkach (wolę bez mikrofonu). Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tego typu efekty są możliwe, gdy słuchawki generują duże ciśnienie akustyczne, stąd proponuje kilka modeli ze skutecznością ok 110 decybeli i z dużymi muszlami

http://sklep.rms.pl/sennheiser-hd-429-hd429-sluchawki-przewodowe

http://sklep.rms.pl/akg-k-99-k99-sluchawki-przewodowe-polotwarte

http://sklep.rms.pl/sennheiser-hd-419-hd419-sluchawki-przewodowe-zamkniete

http://sklep.rms.pl/sennheiser-hd-428-hd428-sluchawki-przewodowe

 

Twoją uwagę skieruj szczególnie na HD428, które słyną z mocnego basu, czyli z tego co także wspomaga generowanie efektów o które Ci chodzi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this