Sign in to follow this  
michal396

CENZURA na AUDIOSTEREO opis sytuacji

Recommended Posts

Witam. Napisalem ten watek na audiostereo pod tytulem Cenzura.

Usuneli go po pol godziny i kilku wpisach w podobnym tonie.

Oto kopia watku:

CENZURA NA AUDIOSTEREO,

Witam. Chcialbym doniesc wszystkim forumowiczom o dziwnej sytuacji ktora mnie dotknela.

Wlaczylem sie do dyskusji na temat wyrobow marki Verictum piszac, ze to sa swietne produkty. Napisalem ze uzywam ich bezpiecznikow i ze mialem u siebie w domu ich kable zasilajace oraz akcesoria i ze gra to doskonale. Dodatkowo wyrazilem swoj poglad na temat tego co kolega Diogenes robi w tym watku. Napisalem mu ze troluje i neguje watek, podajac przy tym koledze definicje slowa "klub" z wikipedii. Napisalem ze rozumiem jego chec wyrazenia opnii i dodalem ze jak to zrobi raz a nawet 2 razy to chyba wystarczy i wszyscy przeczytaja. Powtornie przypominalem koledze ze klub marki to nie jest zwykly watek tylko "taki" watek jakby fanow marki i dlatego napisalem mu ze go rozwala ciaglą negacją( przykra przypadlosc wielu forumowiczow nie rozumiejacych ze nie trzeba wszystkim udowadniac swoich racji i pokazywac swojego ego).

Nie obrazilem go ani razu!!!!

Nie kontynuowalem dialogu poniewaz co mialem do powiedzenia to powiedzialem.

Po okolo 2 tygodniach postanowilem jednak zerknac co takiego mi odpisali i

NIC, CIEMNOSC, NIE MAM MOJEGO WPISU ANI ODPOWIEDZI DIOGENESA.

A WIEC PYTAM:

DLACZEGO USUNELISCIE MOJ WPIS Z ODPOWIEDZIA ??

NIIKOGO NIE OBRAZILEM.

Bardzo nie przyjemna sprawa pokazujaca malenkosc osoby ktora to zrobila lub chec ZBOJKOTOWANIA MARKI VERICTUM o ktorej wyrazilem sie pochlebnie.

PAMIETAJCIE KOCHANI MELOMANI I AUDIOFILE ZE JAK CZYTACIE COS NA AUDIOSTEREO TO NIESTETY JEST MOCNA CENZURA i najprawdopodobniej grupa ludzi pilnujaca swoich interesow.

Pozdrawiam

Zgadzam się z kolegą.

Robią z ludzi idiotów.

Dystrybutorzy i sklepy.

A takie forum jak audiostereo czy muzo fanz na fb jest kłamliwe i nieobiektywne.

Ostatni smaczek to marka Taga Harmony. Chińska firma która jak ostatnio przeczytałem na audiostereo niespodziewanie przeobraziła się w ........ polską firmę. Domyślam się że jako polska marka będzie lepiej schodziła z półek sklepowych.

Bzdury wciskają ciemnemu ludowi...? szkoda gadać.