RobertoMiles

NAD C326BEE vs AMC XIA vs Marantz PM6005 do BX2?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

 

To mój pierwszy ważny post. Mam problem z wyborem wzmacniacza do kolumn Monitor Audio BX2. Obecnie kolumny są podpięte do Amplitunera DENON AVR 1312. A źródłem dźwięku jest ONKYO c-n7050. Niestety Ampli gra za bardzo górą, w sensie góra jest detaliczna, ale strasznie męcząca i brzmi to troche cyfrowo. Odtwarzacz z ampli spięty Coaxialem Melodika. Na pewno przerzucę się z Coaxiala na RCA ANALOG. Monitory wstyd się przyznać,ale spięte jakimś przewodem 2x2.5mm miedź,ale tylko 3 zł za metr...Przewody tez do wymiany będą.  Zastanawiam się nad NAD C326BEE, AMC XIA, Marantz PM6005. Chyba że polecicie coś co lekko ociepli dźwięk, ale żeby nie drastycznie podcinał góry. Bo bardzo lubię jak dźwięk jest jak to nazwać krystaliczny, ma fajna scene i sterefonie a bass tez ma "mięsko", ale nie bez przesady. Skłaniam sie ku NAD C326BEE, ale boje się że stracę tą krystaliczność na rzecz mięsistego basu. Słucham Elektroniki, trochę klasycznego Hip-Hopu, po Pink Floyd, Jean-Michel Jarre, George Michael, Madonna, R.E.M., Armin Van Buuren. Czyli bardzo różną muzykę. Bardzo bym prosił o rady. Z góry dzięki.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się