MarisLetitia

Gdzie znaleźć bezpłatne audiobooki

Recommended Posts

Internet to świetne miejsce na znalezienie darmowych audiobooków. Możesz łatwo znaleźć audiobooki swoich ulubionych autorów i gatunków. Niektóre horbuchkostenlos.de są dostępne tylko za pośrednictwem Audible i są całkowicie bezpłatne. Inni twierdzą, że kredyt, więc powinieneś zrobić rozeznanie, aby dowiedzieć się, który z nich wolisz. Istnieje wiele różnych stron internetowych, na których można bezpłatnie pobrać audiobooki. Strony te różnią się jakością, ale wszystkie pozwolą Ci cieszyć się różnymi rodzajami książek. Oto kilka z nich, które powinieneś rozważyć.

LibriVox — ta usługa rejestruje książki z domeny publicznej, które są bezpłatne i dostępne. Audiobooki nagrane przez wolontariuszy głosowych z całego świata. Jednak niektóre treści wysokiej jakości są wątpliwe, a niektóre akcenty mogą być trudne do zrozumienia. Jednak ogromna biblioteka darmowych audiobooków na LibriVox to świetne miejsce do rozpoczęcia poszukiwań. Nagrania audio z bezpłatnych audiobooków możesz znaleźć, wyszukując według tytułu, tematu lub autora. Gdy znajdziesz książkę, która Cię interesuje, możesz ją pobrać na swoje urządzenie lub nagrać na płytę CD.

OverDrive — jeśli nie chcesz wydawać pieniędzy na audiobooki, wypróbuj darmowe audiobooki z lokalnej biblioteki. OverDrive współpracuje z dziesiątkami tysięcy bibliotek na całym świecie i umożliwia słuchanie muzyki na komputerze lub smartfonie. OverDrive ma ponad 300 000 darmowych audiobooków. Podobnie jak w bibliotece, audiobooka możesz wypożyczyć przez określony czas, a następnie zwrócić go pod koniec okresu wypożyczenia. Libby to kolejna opcja pobierania bezpłatnych audiobooków.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now