r2d2

wzmacniacz do 220 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!

Na początku dodam, że średnio ogarniam temat wzmacniaczy, więc proszę o wyrozumiałość.

Jestem posiadaczem amplitunera Unitra Tosca 303.

Niestety amplituner ten uległ zepsuciu i postanowiłem zakupić nowy. Do amplitunera są podpięte głośniki JVC, a całość do komputera. Oto co wyczytałem z naklejki na głośnikach ;)

IMPEDANCE - 8 Ohm

POWER HANDLING CAPICITY - 40W/80W

Całość grała nawet ładnie i spełniała moje wymagania, gdyż nie jestem audiofilem ;)

Prosiłbym o pomoc w wybraniu nowego wzmacniacza. Nie musi to być amplituner. Cena do 220 zł. Dodam, że chciałbym użyć podanych przeze mnie kolumn głośnikowych.

Z góry dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam, Artur

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jeżeli chodzi o rozwiązania nowe w tej kwocie będzie bardzo ciężko. Osobiście nie znam przyzwoitych modeli, które  można zakupić w tej kwocie. Moim zdaniem warto poszukać rozwiązań na rynku wtórnym.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

 

Jak najbardziej proponowałbym Harmana. Kto ma lub miał do czynienia z HK to wie, że mocy jest więcej, niż piszą, a poza tym ""300 watts" u Japończyków znaczy 30.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość

czasem na allegro można również spotkać bardzo dobre wzmacniacze Technicsa. Sam swego czasu w taki zainwestowałem i jestem bardzo zadowolony. W klasie AA wzmacniacz kupiłem bodajże za 600 lub 700zł a tańszych również nie brakuje.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

do 220zł Technics nie będzie dobrym rozwiązaniem niestety

wzmacniacze grają gorzej od reszty konkurencji z tamtych lat

 

 

tak na marginesie ... należy pamiętać,że klasa AA Technicsa to tylko znak marketingowy

i nie ma związku z klasą pracy wzmacniacza oraz punktu pracy elementu wzmacniającego

(A, AB , B , D , T.).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się