ArturP

saba vs2160 - jakie kolumny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Posiadam wzmacniacz Saba VS2160, i nie wiem jakie do niego najlepiej głosniki dopasować. Chce miec takie do 120 watt i mam nadzieje ze do 150 zł znajdą się jakies.

Chciałbym abyście podali mi marki i modele a nie linki z allegro.

Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Do takiej ceny z głośników to raczej nic normalnego nie kupisz. Zalecam Ci dozbieranie kasy... bo za tyle co masz to co najwyżej kable głośnikowe.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Posiadam wzmacniacz Saba VS2160, i nie wiem jakie do niego najlepiej głosniki dopasować. Chce miec takie do 120 watt i mam nadzieje ze do 150 zł znajdą się jakies.

Chciałbym abyście podali mi marki i modele a nie linki z allegro.

Pozdrawiam.

 

W tej cenie, co najwyżej, będziesz w stanie znaleźć głośniki STX lub Voice Kraft i to używane. Znacznie lepszym rozwiązaniem, zamiast nabywać wspomniane przeze mnie marki, to już lepiej "wygooglować" jakiś projekt DIY i działać.

 

Również zaleciłbym dołożenie trochę gotówki. Już za około 500 pln można kupić całkiem przyzwoite głośniki do zestawu stereo, nowe jak i z rynku sprzętu używanego. Natomiast koło 1000 pln otworzyłby się przed Tobą szeroki wybór i możliwość dobierania odpowiedniego brzmienia głośników pod Twoje własne preferencje.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się