Castor Troy

Kolumny KEF XQ10 - NOWE i NIEUŻYWANE od 1zł - Bez Ceny Minimalnej!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Mam do zaoferowania kolumny firmy KEF XQ10. Kolumny są NOWE i NIEUŻYWANE!!!

 

Cena w sklepie 5400zł, a u mnie od 1zł bez ceny minimalnej! :) Za ile wylicytujecie za tyle pójdą! Zapraszam :)

 

http://allegro.pl/kef-xq10-nowe-5-lat-gwarancji-pl-od-1-zl-bcm-i1377621914.html

 

AUKCJA TYLKO PRZEZ 5 DNI DO 25 GRUDNIA DO GODZINY 22:05!!! MEGA OKAZJA NA ŚWIĘTA!!! ZAPRASZAM!!!

 

Sprzedaję je ponieważ kupiłem je pod koniec września w pakiecie z kolumnami XQ30 i XQ50 z założeniem, o "zbudowaniu" sobie kina domowego ale zrezygnowałem z tego pomysłu i zostałem przy "stereo", w związku z czym XQ10 idą "pod młotek". Kolumy były wyjęte z pudełka tylko jeden raz w celu sprawdzenia czy grają i czy wszystko jest ok, po czym wróciły do firmowego kartonu. Kolumny objęte są pięcioletnią gwaranacją POLSKIEGO dystrybutora!!! To nie "transport" "zza morza" czy z "wysp". Kolumny zostały kupione w Polsce i mają POLSKĄ prawdziwą gwarancję!!! Nowy, szczęśliwy nabywca dostanie ode mnie fakturę zakupu i gwarancję. Firma KEF zawsze wypuszcza kolumny "sparowane" tzn. ten sam nr seryjny + literka L lub R. Moje komumny mają nr 4007455GR i 4007455GL. Można po nich sprawdzić, że są kupione w kraju i mają polską gwarancję dystrybutora.

 

DANE TECHNICZNE:

Budowa: dwudrożna, bas-refleks

Głośniki : Uni-Q 130 mm 19 mm kopułka aluminiowa

Pasmo przenoszenia : 65Hz - 55 kHz

Punkt podziału: 2,0 kHz

Moc wzmacniacza: 15 - 100 W

Skuteczność(2,83V/1m): 86 dB

Maksymalny poziom dźwięku: 107 dB

Impedancja nominalna: 8 Ohm ( min 3,2)

Ekranowanie magnetyczne: TAK

Waga: 6,4 kg

Wymiary (HxWxD): 330 x 190 x 247 mm

 

Dokładne i szczegółowe informacje na stronie producenta (bezsensu tu wszystko kopiować):

 

http://www.kef.com/pl/Loudspeakers/XQ/XQ10

 

Jeśli chodzi, o wygląd to po prostu wyglądają ślicznie!!!. Piękny, ekskluzywny jasny kolor Birdseye Maple to POEZJA! Dodatkowego smaczku dodaje połysk fortepianowy! Kolumy w dotyku są powabne i delikatne! Poprostu cudo!

 

Kolumny KEF XQ10 grają REWELACYJNIE! Trudno pisać, o wrażeniach odsłuchowych bo to subiektywne odczucie ale tak czysto i klarownie grających kolumn jeszcze w życiu nie słyszałem. Mimo swojego niedużego rozmiaru siła i moc dźwięku powala! Bassreflex daje piękny, silny, mięsisty bas, głośnik średniotonowy gra pięknie, budując dużą fajną scenę, a góra to bajka. Kryształowe dźwięki wydobywające się z tych głośników hipnotyzują od pierwszych taktów muzyki i chce się ich słuchać bez końca...

 

Za ile wylicytujecie - za tyle pójdą! :) Zapraszam! :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się