ArturP

Kolumny Digital Response!

Rekomendowane odpowiedzi

150 biletów narodowego banku polskiego to trochę za dużo jak na parę kolumn. Ja za tą kwotę zlecił bym wykonanie kolców pod jedną kolumnę  :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

mało ? moim zdaniem to jest okazja, mniej niz 150 na allegro to juz sa kolumienki 50w albo głosniki od wiezy. Chce do tej ceny cos dobre kupic, ciezko jest ale nie mam teraz dac za nowe 500zl a potrzebuje ich jak najszybciej.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

20 lat temu to może bym się zastanowił nad ich kupnem...

Jesli potrzebujesz czegokolwiek aby grało - to jest są w miare sprawne to możesz kupić... ale nie spodziewaj się jakieś rewelacji, tymbardziej jak nie znasz parametrów.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

no właśnie nie znam parametrów ale mam nadzieje ze ktos je rozpozna i wie jakie sa albo da mi link gdzie sa dane techniczne.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

no właśnie nie znam parametrów ale mam nadzieje ze ktos je rozpozna i wie jakie sa albo da mi link gdzie sa dane techniczne.

 

Rozumiem, że zapytanie do sprzedającego wysłałeś? ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

a czy wie czy są sprawne? czy to sprzedaż typu: "sprzedaje to co widzisz na zdjeciu, nie wiem czy jest sprawne bo nie umiem sprawdzić" ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

pisze ze sa w dobrym stanie technicznym itd..sam nie wiem moze poczekam jeszcze z kupnem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

pisze ze sa w dobrym stanie technicznym itd..sam nie wiem moze poczekam jeszcze z kupnem.

 

Generalnie nie polecam Ci kupować jakiegokolwiek produktu, od kogoś co sam nie wie co sprzedaje. Odłóż trochę i kupisz coś znacznie ciekawszego ... z parametrami ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się